"Brainstorm": po solinio koncerto – į „Kunigunda Lunaria“ siautulį

Gausi „Brainstorm“ gerbėjų armija Lietuvoje jau gali ramiau atsikvėpti – praėjusią savaitę šalies muzikos parduotuves jau pasiekė tarptautinei rinkai skirtas Latvijos herojų albumas „Four Shores“.

Maža to, po savaitės, gegužės penktąją, grupė gyvame koncerte sostinės „Forum Palace“ rūmuose Lietuvoje gyvenančius gerbėjus supažindins su naujomis dainomis ir pamalonins senais hitais.

„Per tuos ilgus metus su lietuvių auditorija nusistovėjo labai geri, šilti santykiai, mums visada malonu koncertuoti šioje šalyje. Džiaugiamės, kad ir Vilniuje turėsime progą daryti tai, ką labiausiai mėgstame – groti ir susitikti su žmonėmis. Smagu, kad Lietuvoje turime savo gerbėjų klubą – susitiksime su jumis visais koncerte“, - šiltais žodžiais apie lietuvių publiką atsiliepė „Brainstorm“ muzikantai.

Prieš kelias savaites latvių muzikantai jau viešėjo Vilniuje, kur kelias dienas praleido nuolat būdami žurnalistų apsuptyje.

„Nebuvo net kada miestu pasigrožėti, užtat dabar pasistengsime atsigriebti. Girdėjome, kad kaip tik mūsų koncerto dieną Vilniuje prasideda ir tarptautinis alternatyvios muzikos festivalis „Kunigunda Lunaria“. Galbūt užsivilksime juodus marškinėlius ir užsuksime pažiūrėti, kaip linksminasi gotai“, - atrodo, rimtai pažinčiai su Vilniumi ir jo pramogomis nusiteikę „Brainstorm“ muzikantai.


   

Facebook comments