Brandy švenčia dešimties metų topuose jubiliejų

Muzikos pasaulio superžvaigždė, aktorė bei puikiai vertinama atlikėja Brandy švenčia dešimtmetį, praėjusį nuo pirmojo jos hito ir atnešusį jai daugybę pasiekimų muzikos topuose. Šio jubiliejaus proga „Atlantic Records“, atlikėjos leidybinė kompanija, išleidžia geriausių Brandy hitų rinkinį „The Best Of Brandy“. Tai pirmas tokio pobūdžio dainininkės albumas, o jame bus galima rasti 18 kūrinių, retrospektyviai išdėliotų pagal Los Andžele gyvenančios ir kuriančios atlikėjos keturių puikiai parduotų albumų hitus.

Rinkinyje bus galima rasti net 16 Pop bei R&B Top 20-ukų hitų, 1994-ųjų numeris vienas hito „I Wanna Be Down“ (atliktas su Queen Latifah, YoYo bei MC Lyte) remiksas bei klasikinės Phil‘o Collins‘o dainos „Another Day In Paradise“ koveris, atliktas su broliu Ray J, anksčiau buvęs prieinamas tik Europoje. Šalia penkių atlikėjos numeris vienas hitų R&B tope, dviejų pop topų viršūnę pasiekusių hitų, albume „The Best Of Brandy“, taip pat rasime ir duetą su neseniai išgarsėjusiu prodiuseriu Kanye West‘u, 1998-ųjų pasauliniu hitu tapusį duetą su Monica „The Boy Is Mine“ bei tokių muzikos pasaulio ryklių, kaip Mike City, Kenneth 'Babyface' Edmonds, David Foster, Rodney Jerkins, Quincy Jones ir Timbaland, darbus.

„Manau, kad nuostabu yra turėti albumą, kuriame randi dainas, žmonių pamėgtas per daugelį metų,“ entuziastingai kalba dainininkė, kuri prisidėjo prie keturių albumo dainų prodiusavimo. „Džiaugiuosi galėdama pasakyti, kad daugelis albume esančių kūrinių yra ir mano mėgstamiausi darbai.“

Žinoma ir už savo vaidmenį gerai vertintoje televizinėje situacijų komedijoje „Moesha“, Misisipėje gimusi atlikėja, kuri šiuo metu kuria TV serialą su „Fox“ ir „Touchstone“ televizijomis, pirmą kartą į muzikos topus pakilo 1994-aisiais, kai buvo išleistas Keith‘o Crouch‘o prodiusuotas jos kūrinys „I Wanna Be Down“, pasiekęs auksinio singlo titulą. „Iš pradžių aš nebuvau labai patenkinta, kad būtent ta daina tapo pirmuoju mano singlu,“ prisimena dainininkė. „Tačiau, kai jis buvo išleistas ir aš pamačiau, kaip kiekvienas suprato titulinę dainos frazę, aš supratau, kodėl taip buvo padaryta!“ Ši daina paimta iš debiutinio albumo „Brandy“, Amerikoje tapusio keturis kartus platininiu. Vėliau sekė milijonu kopijų parduotas singlas „Baby“, o 1995-aisiais kartu su Wayna Morris iš „Boyz II Men“ įrašiusi dainą „Brokenhearted“ ji susilaukė dar vieno auksinio singlo. 1996-uosius ji pradėjo dar vienu platininiu hitu „Sittin' Up In My Room“, kurį prodiusavo garsusis Babyface, o taip pat prisidėjo įrašinėjant garsiojo filmo su Whitney Houston, „Waiting To Exhale“, garso takelį.

1998-aisiais „Atlantic Records“ išleido antrąjį Brandy albumą „Never Say Never“, o atlikėja tuo metu pradėjo filmuotis minėtoje situacijų komedijoje „Moesha“ (šis filmavimasis tęsėsi iki 2001-ųjų metų). Pagrindiniu albumo singlu tapo daina „The Boy Is Mine“, duetu atlikta su kita dainininke Monica. Šis kūrinys tapo dukart platininiu hitu ir padėjo „Never Say Never“ pasiekti daugiau nei šešių milijonų pasaulyje parduotų kopijų ribą.

Vėliau sekė nemažiau sėkmingi hitai – 1999-ųjų Diane Warren parašytas ir David‘o Foster‘io prodiusuotas „Have You Ever?“, 2002-aisiais Mike‘o City parašytas „Full Moon“ bei du 2004-ųjų metų hitai – Timbaland prodiusuotas „Who Is She 2 U“ bei „Talk About Our Love“ (Brandy duetas su Kanye West‘u, pasiekęs Pop ir R&B topų penketukus).

Pateikiame pilną albumo „The Best Of Brandy“ dainų sąrašą:

1. "Baby"
2. "Best Friend"
3. "I Wanna Be Down"
4. "Brokenhearted" (su Wanya Morris)
5. "Angel In Disguise"
6. "The Boy Is Mine" (su Monica)
7. "Almost Doesn't Count"
8. "Top Of The World" (su Mase)
9. "U Don't Know Me (Like U Used To)" (su Shaunta ir Da Brat)
10. "Have You Ever?"
11. "Full Moon"
12. "What About Us?"
13. "Who Is She 2 U"
14. "Talk About Our Love" (su Kanye West)
15. "Sittin' Up In My Room"
16. "Rock With You" (su Quincy Jones ir Heavy D)
17. "Another Day In Paradise" (su Ray J)
18. "I Wanna Be Down" (remiksas su Queen Latifah, YoYo, ir MC Lyte).


   

Facebook comments