Brian May, Steven Tyler ar Snoop Dogg – kuris iš tiesų dalyvauja naujausiame P. Korėjos sensacijos PSY projekte? (+ video, foto galerija)

Prieš keletą mėnesių Pietų Korėjos sensacija – pasaulinio megahito "Gangnam Style" atlikėjas PSY atskleidė, kad susitinka su "Queen" gitaristu Brian May, kuris, anot jo, pareiškė norą įrašyti bendrą dainą.

Kiek vėliau pasklido gandai, kad korėjietis bendradarbiauja su "Aerosmith" vokalistu Steven Tyler – tą patvirtino ir jis pats, pridėdamas bendrą juodviejų nuotrauką.

O dabar atskriejo naujausios žinios – sekančiame PSY projekte dalyvaus garsusis reperis Snoop Dogg. Tiesa, tai nebūtinai reiškia, kad jis dainoje repuos, mat kol kas tik paviešintos fotografijos iš naujojo PSY klipo filmavimo aikštelės. O šiame klipe, kaip jau tikrai žinoma, dalyvaus ir kiti žinomi dainininkai kaip, pvz, dar viena Korėjos įžymybė – dainininkas D-Dragon.

Paviešintose PSY ir G-Dragon nuotraukose matomi PSY su Snoop Doggu, kurie pozuoja biliardinėje ar karaoke bare šoka su pagyvenusio amžiaus moterimis.

Taip pat Korėjos muzikos žvaigždė PSY davė ir linksmą interviu Snoop Doggo YouTube naujienų kanalui "GGN" (Double G News Network):

PSY su Snoop Dogg:


   

Facebook comments