Iš Britney atimtos teisės lankyti savo vaikus

Skandalingoji dainininkė Britney Spears teisės lankyti savo mažamečius sūnus buvo laikinai apribotos, kai buvo nutarta, jog Los Andželo ligoninėje jai bus atliktas psichinės būklės patikrinimas.

26-erių metų atlikėja į miesto „Cedars-Sinai“ medicinos centrą buvo nuvežta ketvirtadienio vakarą po to, kai iš namų Beverli Hilse policijai ją teko „krapštyti“ net keturias valandas – aikštingoji pop žvaigždė nesutiko atiduoti savo dviejų mažamečių berniukų teisėtam jų globėjui Kevin‘ui Federline‘ui.

Spears po to buvo laikoma ligoninėje „5150“ padalinyje, reiškiančiame, jog medikai turi priežasčių manyti, kad ji gali kelti pavojų sau arba aplinkiniams.

Penktadienį, teisėjas suteikė Federline‘ui „išskirtines įstatymines teises ir išskirtines fizines teises“ prižiūrėti dvejų metukų Sean‘ą Preston‘ą ir vienerių Jayden‘ą James‘ą. Toks sprendimas buvo priimtas skubos tvarka.

Tokia padėtis tęsis iki sausio mėnesio 14-os dienos.

Po 40 minučių posėdžio, Federline‘o advokatas Mark‘as Vincent‘as Kaplan‘as sakė: „Čia laimėtojų nėra... Nesu patenkintas dėl nei vieno dalyko, kuris paskutiniu metu įvyko.“ Tuo tarpu Spears motina Lynne paprašė savo dukters gerbėjų „tiesiog melstis“ už sunkius laikus išgyvenančią dainininkę.


   

Facebook comments