Britney Spears hitą patobulinti nutarė Paul'as Oakenfold'as

Britų šokių muzikos genijus Paul‘as Oakenfold‘as perdarė Britney Spears kūrinį „Gimme More“, norėdamas jį paversti tikru Europos šokių aikštelių himnu.

Oakenfold‘as pripažįsta esantis didelis dainos gerbėjas, tačiau tikina, kad, norint šią dainą paversti superhitu Europoje, reikia gerokai padirbėti.

Kalbėdamas su „Billboard.com“, jis sako: „Manau, kad šis įrašas yra ***** geras. Jis labai puikiai sutampa su tuo, kas šiais laikais vyksta klubuose“.

„Tačiau tempas nėra tinkamas Europai ir pagrindinėms šokių aikštelėms Amerikoje, taigi išmečiau visą šlamštą, kuris mano manymu, ten nebuvo reikalingas, pagreitinau šią dainą, taip pat patobulinau jos struktūrą ir aranžuotę – dabar jau stipriau jaučiamas klubinis ritmas.“

„Jiems ji patiko. Dabar reikia padaryti radijo versiją, ir, reikia tikėtis, ji patiks jai pačiai.“

Be to, Oakenfold‘as tikisi, kad jo parama, suteikiama Spears, paskatins ir kitus ne pulti pop atlikėją, o padėti jai šiuo sunkiu periodu.

Jis pridėjo: „Manau, kad kai žmonės išgyvena sunkų periodą, būtent tuomet kiti turėtų ateiti ir padėti jiems, o ne dar labiau kritikuoti. Nesuprantu, kodėl žmonėms tai patinka.“


   

Facebook comments