Choras grįžo į Lietuvą, ŽAS grįžta į sceną

Praėjusį ketvirtadienį po pusmetį trukusių studijų Vokietijoje, Maince, pagaliau grįžo ŽAS narys Choras. Nors grupė ŽAS koncertinės veiklos visiškai nebuvo sustabdžiusi, vis dėlto dėl Choro studijų „žasams" kai kurių koncertų teko atsisakyti. Buvo atvejų, kai Tru su Bilu koncertuodavo dviese, kelis kartus specialiai dėl pasirodymų Choras buvo grįžęs į Lietuvą.

Ir nors Choras sėkmingai baigė jau trečiąjį kursą TVM (Tarptautinė verslo mokykla), ilsėtis laiko neturės ne tik dėl to, kad ŽAS užversti pasiūlymais koncertuoti, bet ir dėl užgriuvusių tėvystės rūpesčių.

Neseniai muzikantas su žmona Asta Pilypaite susilaukė antros dukrelės. Be to, didžiąją dalį grupės vadybos reikalų tvarkančio Lino Zarecko pečius užgulė ir netrukus pasirodysiančio DVD, kuriame bus pasakojama 10 -metį neseniai atšventusios grupės ŽAS istorija, leidybos rūpesčiai.

Vis dėlto, Choro ne tik darbai, bet ir primiršti džiaugsmai laukė sugrįžus į gimtinę. Jau vakar, pirmadienį, muzikantais su draugais išbandė jėgas futbolo aikštelėje.


   

Facebook comments