"Coachella" festivalyje prie šokančios Solange Knowles netikėtai prisijungė jos sesuo Beyonce (+ video)

Du savaitgalius iš eilės vykstančiame JAV muzikos ir menų festivalyje "Coachella" niekada netrūksta staigmenų.

Praeitą savaitgalį praūžusi šventė taip pat jų nestokojo, ir vienas iš ryškiausių buvo netikėtas kone garsiausios šių laikų dainininkės Beyonce pasirodymas. Kodėl netikėtas? Mat Queen Bey vardo visai nebuvo šio festivalio atlikėjų sąraše.

Solange Knowles užbaiginėjo savo pasirodymą hitu "Losing You", kai netikėtai scenoje pasirodė jos garsioji sesuo Beyonce, kurią publika pasveikino garsiais šūksniais. Seserys sinchroniškai sušoko dainos šokį, o baigusios jį meiliai apsikabino.

Be kūrinio "Losing You", kuriuo Solange užbaigė pasirodymą, dar nuskambėjo Kate Bush koveris "Cloudbusting". Atliekant jį, Solange išsitarė miniai besitikinti, kad jos vaikinas gaus bilietus į šios britų dainininkės koncertą (neseniai apie juos po 35 metų pertraukos paskelbusi Kate Bush susilaukė tikro furoro, mat bilietai buvo tiesiog iššluoti - past.).

Solange taip pat atliko "Dirty Projectors" koverį "Stillness Is The Move", bet būkime sąžiningi - labiausiai visus sudomino būtent jos netikėtas svečias per dainą "Losing You".

Pirmoji Indio mieste (Kalifornijos valstija) vykstančio "Coachella" festivalio dalis praūžė praeitą savaitgalį (balandžio 11-13 dienomis) ir tęsis šį (balandžio 18-20 dienomis).

Solange ir Beyonce pasirodymas:   

Facebook comments