„Colder“ lyderis: “Dvasinis tobulėjimas - svarbiausia”

Uostamiesčio roko grupės „Colder“ lyderio koja vis dar “supakuota“ gipse.

“Tačiau jaučiu, kad reikalai gerėja – tam įtakos turbūt turi ir tai, jog paskutiniu metu intensyviai medituoju, skaitau senovės indų šventus raštus, darau minimalius pratimus – tam, kad kūnas visiškai nesustingtų. Taip pat tvarkau ir reguliuoju mitybą, stengiuosi valgyti kuo daugiau vegetariško maisto. Jaučiu, kad valosi ir kūnas, ir siela. Tai man nėra nauja - paauglystėje dvasinė praktika užėmė didžiąją mano gyvenimo dalį, tačiau vėliau nuo dvasinių dalykų atitolau. Džiaugiuosi, kad vėl prie to grįžtu”, - pasakojo grupės lyderis Vaidas-Colderis.

Jis įsitikinęs, kad gyvenime nieko nėra svarbiau nei dvasinis tobulėjimas. “Mes gimstame žmonėmis tam, kad ieškotume kelio ir būdų, kaip grįžti atgal, namo. Tačiau dauguma mūsų apie tai nesusimąsto, todėl gyvena kančių kupina gyvenimą”, - mintimis dalinosi filosofiškai nusiteikęs muzikantas.

“Manau, kad įvykis, kai lūžo koja, mane pastate vėl į savo vietą, gerai supurtė tam, kad pabusčiau. Gyvenau labai greitą ir nevaldomo tempo gyvenimą, kuriame nebebuvo vietos dvasiniams dalykams. Viskas susiklostė taip, kad vėl atsidurčiau ramybėje ir turėčiau laiko pagalvoti apie tai, ką aš darau ir ko nedarau”, - tęsė dainos “Nobody Can Stop Us” autorius.

Jis užtikrino, kad muzika ir toliau liks jo pagrindiniu užsiėmimu, todėl vaikinas nekantriai laukia, kol nuo kojos bus nuimtas gipsas: “Laukiu tos akimirkos, kai vėl galėsiu pradėti repetuoti, ruoštis koncertams, dirbti įrašų studijoje, keliauti”.


   

Facebook comments