"Cool and Dre": "The Game yra naujasis Tupac'as"

Hip-hop‘o prodiuserių komanda „Cool & Dre“ palygino reperį The Game su velioniu Tupac‘u Shakur‘u. Jie tikina, kad 29-erių metų atlikėjas turi tiek pat talento, kaip ir nužudytoji repo legenda.

Prodiuseriai kartu su The Game (tikrasis vardas – Jayceon‘as Terrell‘as Taylor‘as) įrašinėjo dainą „Big Dreams“ kūrinį naujajam jo albumui ir įsitikino, kad šis reperis yra apdovanotas tokiais pat sugebėjimais, kaip ir tragiškai ši gyvenimo pasitraukusi repo žvaigždė Shakur‘as. Pastarojo itin sėkmingą muzikinę karjerą nutraukė nužudymas, įvykdytas 1996-aisiais metais.

Jie taip pat tikina, kad neseniai patirtas įkalinimas The Game muziką tik dar labiau pagerino, kaip ir 1995-ųjų metų Shakur‘o dienos kalėjime. Būtent tada jis parašė daugelį savo garsiausių hitų.

Kalbėdamas su „MTV“ svetaine, vienas dueto narių, Dre, teigė: „Šiuo metu, jis, kaip 2Pac‘as. Tai lyg.. kai ‘Pac‘as išėjo iš kalėjimo ir tą patį vakarą sukūrė „California Love“. Tekstų prasme, šiuo metu jis yra „kažkur kitur“.“

„Kai ėjo į kalėjimą, jis nežinojo, kiek laiko jam ten teks praleisti. Tačiau jis jau tada sakė – „Kai išeisiu, būsiu pasiruošęs“.Taigi, tądien, kai išėjo, jis man paskambino ir pasakė – „Ei, atvyk į Los Andželą dabar pat“. Man ir Cool teliko šokti į lėktuvą.“

Šių metų pradžioje The Game buvo pripažintas kaltu dėl ginklų laikymo, tačiau kalėjime praleido tik 8 iš jam numatytų 60-ies parų.

Dėl kalėjimo perpildymo jis buvo paleistas kovo 9-ąją dieną.


   

Facebook comments