Dainininkė Sinead O‘Connor persigalvojo dėl skubotų skyrybų

Vos prieš savaitę pasirodžius informacijai, jog dainininkė Sinead O‘Connor nutraukia vos 18 dienų trukusią ketvirtąją santuoką, moteris kardinaliai pakeitė savo nuomonę ir skyrybų nebenori, skelbia „The Daily Mail“. 45 metų dainininkė trečiadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė susitaikiusi su vyru Barry Herridge.

Gana atvirose žinutėse atlikėja iš Airijos prisipažino, jog pora mylėjosi.

Las Vegase gruodžio 8 dieną atlikėja susituokė vos po keturių mėnesių draugystės. Iš karto po vedybų moteris pareiškė norinti skirtis. Dabar ji teigia, jog jie „ir vėl bus vaikinas ir mergina“ – nepaisant to, jog teisiškai jie vyras ir žmona.

Kultinės dainos „Nothing Compares 2 U“ atlikėja „Twitter“ tinkle parašė: „Spėkite, kas praleido nuostabią naktį su savo pačios vyru? O taip!!! Nusprendėme vėl būti vaikinas ir mergina, būti vedę, bet labai paskubėjome, todėl dabar grįšime į draugystės stadiją ir būsime beprotiškai laimingi, judėsime į priekį kaip normalūs žmonės“.

„Būsime vedę, ir mylime vienas kitą, ir lai eina š**t visi, kuriems tai nepatinka... esu laiminga!!! Myliu jį... Jis myli mane... eikit š**t tie, kuriems tai nepatinka. Dievas yra didis!“, - teigia skandalingoji atlikėja.

S. O‘Connor apie sprendimą nutraukti skubotą santuoką buvo paskelbusi savo internetinėje svetainėje.

Tiesą sakant, po vestuvių ceremonijos Las Vegaso Baltojoje koplytėlėje pora kaip vyras ir žmona pragyveno tik septynias dienas. Iš pradžių moteris dėl nesėkmės kaltino porai darytą didžiulį spaudimą ir pripažino, jog šeima ir artimieji jos sprendimu susituokti patenkinti nebuvo.

Po vestuvių praėjus vos kelioms dienoms atlikėja prakalbo apie santuoką iš karto užgriuvusias problemas – nesutarimai pasireiškė tuomet, kai po pora po jungtuvių ceremonijos leidosi į žolės paieškas.

„Galiausiai taksi nuvažiavome į vietą, kuri atrodė gana pavojinga. Nebijojau, bet jis juk tas, kuris padeda atsikratyti priklausomybės nuo narkotikų, konsultantas. Ir ką aš sau maniau? Tuomet man įdavė kokaino. Barry buvo labai išsigandęs – tai viską dar labiau sujaukė“, - pasakojo atlikėja.

Su 38 metų priklausomybę nuo narkotikų turinčių asmenų konsultantu dirbančiu Barry atlikėja susipažino, kai jis atrašė į jos tinklaraštį rugsėjį. Tuomet atlikėja parašė, jog ji „yra ištroškusi sekso“ ir laukia potencialių pasiūlymų.

Akivaizdu, jog dabar dainininkė vėl labai laiminga. Vėliau tame pačiame „Twitter“ ji vėl parašė: „Taigi Sinead buvo paguldyta ant menčių!!.. Buvo nuostabu. O taip! Mano vyras – didžiulis plaukuotas urvinis žmogus, atėjęs manęs paauklėti savo kuoka. Dabar gyvenu jo urve.. O taip! Mes pakvaišę“.   

Facebook comments