"The Darkness" lyderį įkvėpė jo tėvai

Didžiosios Britanijos roko grupės „The Darkness“ frontmenas Justin‘as Hawkins‘as visus savo sėkmingos karjeros nuopelnus skiria savo tėvams, kurie, anot jo, išugdė jame aistrą rokui bei sugebėjimą rengti tokius ekscentriškus pasirodymus ant scenos.

27-nerių metų superhito „I Believe In A Thing Called Love“ atlikėjas tikina, jog jo tėvų, Sandy ir Harry, sukurta rok‘n‘rolo atmosfera labiausiai formavo jo asmenybę ir padarė pagrindą jo muzikinei karjerai bei ekstravagantiškam elgesiui viešumoje – įskaitant ir jo pomėgį nešioti aptemptas kelnes.

Spalvingasis Hawkins‘as pasakojo viename interviu: „Mano mama turi savyje rokerės dalelę, nors ji ir regi mėgėja. Ji laiką leisdavo su buvusia „Rolling Stones“ žvaigžde Brian‘u Jones‘u ir pasakodavo man istoriją, kaip jis grojant disko muzikai ir apsirengęs aptemptais rožiniais rūbais atsisegdavo juos iki gana pavojingo lygmens – tai jis darydavo šokdamas su merginomis."

„Visada maniau, kad būtent taip turi atrodyti roko žvaigždės. Visada vertinau klykiančius gitaros bei dainavimo virtuozus, vilkinčius aptemptomis kelnėmis. Taip aš suvokiau, koks turi būti rokas, taigi nusprendžiau išmokti įrašinėti muziką.“


   

Facebook comments