Daugiausiai "Brit" apdovanojimų gali laimėti Leona Lewis ir "Take That"

Leona Lewis ir Take That pirmauja tarp pretendentų į 2008-ųjų „Brit“ apdovanojimus – jie gali laimėti po keturis prizus.

Realybės šou „X Factor“ išgarsėjusi dainininkė Leona Lewis už savo dainą „Bleeding Love“ gali laimėti geriausio britų singlo apdovanojimą, taip pat pretenduoja į geriausiai „prasimušusio“ atlikėjo titulą, dar jos vardas paminėtas geriausio britų albumo (jos diskas „Spirit“) bei geriausios britų atlikėjos moters kategorijose.

„Take That“ pretenduoja į geriausio britų singlo (su daina „Shine“), geriausio britų albumo („Beautiful World“), geriausiai gyvai atliekančios britų grupės bei geriausios britų grupės apdovanojimus.

Tris kartus buvo paminėta atlikėja Kate Nash, kurios daina „Foundations“ taip pat paminėta kovoje dėl geriausio metų singlo. Ji taip pat nominuota „prasimušimo“ ir geriausios moters solistės kategorijose.

Tuo tarpu rokeriai „Arctic Monkeys“ turi tenkintis tik dviem galimybėm – geriausios grupės bei geriausio albumo (su „Favourite Worst Nightmare“) nominacijose.

Seras Paul‘as McCartney bus apdovanotas „Outstanding Contribution“ prizu,o naujokė Adele jau dabar paskelbta pirmąja kritikų teikiama „Critics' Choice“ kategorijos laimėtoja.

Likę nugalėtojai bus paskelbti vasario 20-ąją dieną.


   

Facebook comments