David'as Bowie: "2005-aisiais - jokių gyvų pasirodymų"

David‘as Bowie paneigė pasirodžiusius gandus apie tai, jog ketina pasirodyti šią vasarą vyksiančiuose muzikos festivaliuose.

58-erių metų superžvaigždė gyvai nekoncertavo nuo praėjusių metų birželio, kai dėl dainininkui skubiai atliktos širdies operacijos buvo sustabdytos „A Reality World“ pasaulinės gastrolės.

„Šiuo metu nėra jokių planų, kad David‘as Bowie koncertuotų gyvai 2005-aisiais metais, tačiau jūs be abejo būsite pirmieji, kurie sužinos, jei situacija pasikeistų,“ teigė internetinės Bowie svetainės administratorius.

Vasario 7-ąją dieną „Universal Music“ leidybinė kompanija išleidžia DVD, kuriame – 1968-aisiais Bowie sukurtas reklaminis filmas, kai jis dar tik stengėsi prasimušti į muzikos elitą, priklausydamas įrašų kompanijai „Decca Records“.

Juosta „Love You Till Tuesday“ buvo sukurta televizijai, tačiau taip niekad ir nebuvo parodyta per didžiuosius tinklus. Joje galima pamatyti originalią Bowie debiutinio 1969-ųjų singlo „Space Oddity“ versiją, o taip pat dar kelis retus kūrinius, tokius kaip „Rubber Band“ ir „When I Live My Dream“.

Be to, specialiame DVD gerbėjai galės rasti ir dainas „Threepenny Pierrot“ bei „Columbine“, kurias Bowie atliko vienai Škotijos televizijai 1970-aisiais metais.


   

Facebook comments