Death metalo legendos "Cannibal Corpse" sugrįžta su 13-uoju albumu (+ viršelis, dainų sąrašas, pirmasis singlas)

"Cannibal Corpse" ką tik paviešino "laimingojo" 13-ojo albumo detales ir pasidalino pirmuoju singlu.

Albumas vadinsis "A Skeletal Domain" ir pasirodys rugsėjo 16 dieną. Jau galima išgirsti pirmąją dainą iš jo - "Sadistic Embodiment".

Grupės diskografija - tikrai plati ir bet kuriai, išleidusiai 12 albumų, sunku išlaikyti šviežią skambesį. Tačiau kol kas paskutinis grupės albumas "Torture" buvo puikiai sutiktas tiek gerbėjų, tiek kritikų ir vadinamas vienu geriausių jos darbų.

Po to, kai sukūrė tris albumus su "Hate Eternal" / "Morbid Angel" nariu/prodiuseriu Erik Rutan, dabar "Cannibal Corpse" vėl į kūrybą įlieja šviežio kraujo, naujajam albumui pasikvietę Mark Lewis (šis prodiusavo "The Black Dahlia Murder", "Deicide", "Whitechapel").

"Sukūrėm tris albumus - "Kill", "Evisceration Plague" bei "Torture" su Eriku ir visi trys buvo fantastiški. Esam labai patenkinti įrašais," sako bosistas Alex Webster. "Tačiau jau nuo 2003-ųjų nedirbom su jokiu kitu prodiuseriu. Mūsų karjera tęsiasi jau ilgai, todėl būtina motyvacija. Tokiais atvejais reikia arba keisti žmones, su kuriais bendradarbiauji, arba vietą, kurioje dirbi."

Pagalvojom: "Gerai, sukūrėm tuos tris albumus su Eriku, visi kurie buvo labai sėkmingi. Jis puikiai atliko savo darbą. Bet dabar pabandykim padirbėti su Marku, kurio studija yra visai netoli mūsų. Kodėl ne? Išbandysim kažką naujo ir pažiūrėsim, kaip seksis. Bet tikrai neatmetam galimybės, kad kada nors vėl bendradarbiausim su Eriku Rutanu. Jis - nuostabus ir laikom jį broliu, beveik grupės nariu."

"Manau, šis albumas - tamsesnis nei kiti," sako Websteris. "Žinoma, death metal įrašai ir turėtų skambėti tamsiai, tačiau šis diskas - kiek kitoks nei ankstesni. Jis - pirmasis, kuriam Pat [O'Brien, gitaristas] parašė daugiausiai dainų. Ir jos - labai puikios. Manau, gerbėjai bus tikrai patenkinti. Mūsų muzika - per milijoną mylių nuo komercinės. Tai bus velniškas death metalo albumas."

Albumo "A Skeletal Domain" dainų sąrašas:

01. ‘High Velocity Impact Spatter’
02. ‘Sadistic Embodiment’
03. ‘Kill Or Become’
04. ‘A Skeletal Domain’
05. ‘Headlong Into Carnage’
06. ‘The Murderer’s Pact’
07. ‘Funeral Cremation’
08. ‘Icepick Lobotomy’
09. ‘Vector Of Cruelty’
10. ‘Bloodstained Cement’
11. ‘Asphyxiate To Resuscitate’
12. ‘Hollowed Bodies’

Įvertinkite pirmąją dainą iš būsimo albumo:


   

Facebook comments