Debiutinis "Linkin Park" albumas "Hybrid Theory" žengia per 10 mln. parduotų kopijų ribą: geriausi disko kūriniai - gyvai (+ audio)

JAV grupė "Linkin Park" pasiekė tokį rezultatą, apie kokį daugeliui atlikėjų šiais laikais belieka svajoti. "Billboard" paskelbė, jog debiutinis grupės diskas "Hybrid Theory" pasiekė 10 milijonų parduotų kopijų ribą.

Grupės prisistatymo albumas pasirodė 2000-aisiais metais, o per pastarąją savaitę buvo įsigyti paskutiniai 3000 kopijų, kurių trūko iki įspūdingos 10 milijonų ribos. Tokiu būdu "Hybrid Theory" tapo dvidešimtuoju tai pasiekusiu albumu nuo to laiko, kai pardavimus 1991 m. pradėjo skaičiuoti kompanija "SoundScan". Albumui jau anksčiau buvo įteiktas deimantinio statusas už 10 milijonų parduotuvėms perduotų albumų ribą, tačiau dabar tai yra jau realūs įsigijimai.

Gana įdomu tai, kad diskas "Hybrid Theory" taip niekada ir nepasiekė JAV albumų topo viršūnės. 2002 m. sausį jis buvo pakilęs iki antrosios pozicijos, bet ant pirmojo laiptelio taip ir neužkopė. Tiesa, diskas tapo geriausiai parduodamu 2001 m. albumu. Vėliau "Linkin Park" net penkis kartus ištaisė pirmojo albumo rezultatą su vėliau sekusiais albumais - tarp jų ir šių metų "Living Things".

Nors iki albumo pasirodymo niekas "Linkin Park" nežinojo, prireikė ne taip jau daug laiko, kol daugybė naujų kolektyvo gerbėjų mintinai išmoko sėkmingiausius disko singlus "One Step Closer", "Crawling", "Papercut" ir "In the End".

Nuo 1991 m. geriausiai parduodamo albumo titulas priklauso "Metallica" , kurio pardavimai siekia 15,8 milijono.

Tuo tarpu 10 milijonų ribą pasiekę "Linkin Park" rokeriai savo ir šio albumo gerbėjus šiemet pradžiugino 8 dainų koncertiniu įrašu , kuriame skamba šio disko dainos, gyvai įrašytos įvairiose pasaulio vietose.

Kviečiame šių įrašų pasiklausyti ir jus:   

Facebook comments