Debiutuojantis duetas „Eleven Degrees“: „Ieškome harmonijos tarp emocijų ir racionalumo" (+ audio)

Jauna ir veržli muzika, ieškojimai, naujausios muzikinės tendencijos. Visa tai yra naujo elektroninės muzikos dueto „Eleven Degrees” veidas, šiandien atsiskleidžiantis ir prisistatantis kūriniu „Do you remember”.

„Šis projektas – dviejų muzikos kūrėjų, ieškančių harmonijos tarp emocijų ir racionalumo, sąjunga. Tai – balansas. Tarp daug ir mažai, tarp šilto ir šalto”, – save pristato „Eleven Degrees” nariai Muza Magda ir Dovydas Mindaugas Buidovas.

Nors duetas ir naujas, muzikinė bei sceninė patirtis jo nariams tikrai nesvetima. Muza Magda yra grupės „Glasshous” vokalistė, taip pat neseniai tapo muzikinio projekto „Where The Backs Come From” dalimi, o Dovydas Mindaugas savo muzikinius gebėjimus iki šiol demonstravo Jurgos Šeduikytės muzikantų gretose bei grupių „Pilnatys”, „N-atomic trio” bei „Glasshous” sudėtyje, grodamas bosine gitara.

„Skandinaviškos elektroninės muzikos atspalvių turinti lietuvių kūryba” – taip, po vakarykštės premjeros radijo stočių eteryje, apie „Eleven Degrees” dainą „Do you remember” pasisakė muzikos kritikai.

„Pirmajame mūsų kūrinyje, turbūt, aiškiausiai atsispindi mūsų veidai. Jame mes atsivėrėme ir to paties tikimės iš savo klausytojų – kad priimtų, įsileistų bei atsivertų mūsų kūrybai”, – debiutinę dueto dainą pristato Dovydas Mindaugas.

Pasakodama apie dainos „Do you remember” istoriją, Muza Magda neslepia emocijų. „Tai – kūrinys apie aistrą ir patirtį, apie dviejų žmonių buvimą kartu ir vienam iš kito išmoktas pamokas. Meilės čia nėra ir nebuvo, tačiau yra kai kas dar stipresnio – išblėsusi aistra, skaudžių akimirkų užmiršimas ir gebėjimas kitam žmogui galiausiai pasakyti „ačiū” už tai, kas buvo”.

„Tai nėra širdgėla persmelktas kūrinys. Tikrai ne. Tai – gražus atsiminimas, istorija, padėjusi pažinti save, galiausiai tapusi šviesia ir gera emocija, apipinta elektroninės muzikos skambesiu”, – teigia Muza Magda.

Savo debiutinį kūrinį „Eleven Degrees” pristato kartu su vaizdo klipu, kurį filmavo bei režisavo jaunosios kartos kūrėja Laura Aliukonytė.

„Tikimės, jog kiekvienas, klausydamas „Do you remember”, turėsime ką atsiminti ir nusišypsoti prieš pasitikdami tai, ką mums visiems parodys gyvenimas ir, svarbiausia, mes patys jame”, – viltingomis nuotaikomis debiutinį kūrinį bei jam sukurtą vaizdo klipą pristato „Eleven Degrees nariai.


   

Facebook comments