Dėl bilietų į Madonnos koncertą – internetiniai kryžiaus žygiai

Ketvirtadienio rytą turėjusi prasidėti bilietų į Estijoje vyksiantį popdievaitės Madonnos koncertą prekyba tikrąja to žodžio prasme „pakibo“.

Internetinės svetainės Ticketpro.lt lankytojai nusivylė sužinoję, jog bilietų į rugpjūčio mėnesį vyksiantį populiariosios atlikėjos koncertą įsigyti nepavyks, kadangi puslapis neveikia.

Su panašiomis problemomis susidūrė ir latviškojo portalo lankytojai.

„Nemanau, jog problema yra bilietai, jų turėtų būti dar nemažai. Nors rašoma, kad visi bilietai išparduoti – neprieinami, aš manau, jog lietuviškas puslapis tiesiog visiškai „užlūžo“.

Latviškas puslapis teigia, jog parduoti tik VIP bilietai, tačiau juo pasinaudoti neįmanoma dėl tam tikrų banko sistemos neatitikimų“, - pasakojo mergina visą dieną periodiškai bandžiusi įsigyti bilietą į Madonnos koncertą.

Lietuviškame tinklalapyje ryte kelis kartus sugebėjau prieiti iki to etapo, kuomet reikia padaryti pavedimą bankui, tačiau būtent čia viskas ir „užlūždavo“. Reziumuojant galiu pasakyti, jog bilietų tiesiog neįmanoma įsigyti. Žinau, kad popieriniai bilietai šiandien buvo pardavinėjami keliuose taškuose, tačiau internetiniai – „užlūžę“, - tęsė mergina.

Ji optimistiškai tikino dar nepraradusi vilties patekti į mylimos atlikėjos koncertą: „Aš vis dar tikiu, kad bilietą įsigyti man pavyks. Nemanau, kad tuos bilietus kažkas taip graibsto, atsigaus tinklalapis ir tuomet nusipirksiu“.


   

Facebook comments