Depeche Mode narių solo projektai startuoja

Depeche Mode frontmenas Dave Gahan'as birželio 2-ąją išleis savo debiutinį solo albumą. Tą patį ruošiasi padaryti ir kitas grupės narys, Martin Gore, išleisiantis koverių albumą. Žinių apie naujus rokerių darbus studijoje teko laukti beveik du metus.

Debiutuos kaip solo atlikėjas

Diską "Paper Monsters" Dave'ui Gahan'ui sukurti padėjo multi-instrumentalistas Knox'as Chandler'is, o prodiusavo Ken'as Thomas'as, dirbęs su Sigur Rós ir Sugarcubes.

Tai bus pirmasis Gahan'o įrašas išleistas ne su Depeche Mode, grupe, kurios pagrindiniu veidu jis buvo daugiau nei du dešimtmečius.

Iš pradžių pagarsėjęs, kaip pilnas velniško pykčio, savęs žalotojas, Dave'as sako: "Tai tarsi, aš atsibusčiau ir suprasčiau, kiek daug tas pragaras man davė...laikas man šias dovanas panaudoti ir nuveikti ką nors su jomis. Visa tai apie laisvę."

Kalbėdamas apie debiutinio albumo kūrybą, Gahan'as pridurė: "Kas labiausiai mane paveikė, tai laimės jausmas, kurį pajutau, kai bagiau šį darbą."

Pirmasis albumo singlas, "Dirty Sticky Floors", bus išleistas "Mute" įrašų kompanijos gegužės 19-ąją dieną.

Pasirodys koverių rinkinys

Grupės nario nuo pat įkūrimo pradžios ir daugumos tekstų autoriaus, Martin Gore, solo darbas, koverių rinkinys "Counterfeit 2", turėjo pasirodyti balandžio pabaigoje, bet, rodos, bus atidėtas porai savaičių.

Šis diskas bus tikrai puikus: Martin'as jame įrašė tokių atlikėjų, kaip Lou Reed, Iggy Pop, "Nick Cave And The Bad Seeds", Kurt Weill bei John Lennon'o legendinių dainų kover-versijas, o pirmuoju albumo singlu taps David'o Essex'o daina "Stardust".

Tikėkimės, kad abiejų Depeche Mode narių solo projektai bus tokie pat sėkmingi, kaip 2001-ųjų jų darbas "Exciter" su nepamirštamais kūriniais "Dream On", "I Feel Loved" bei, žinoma, "Freelove".


   

Facebook comments