„Dirty G“ vakarėlyje DJ Sezzy gros Mary J. Blige muzikinę kolekciją

Šį penktadienį klube „Gravity“ įvyks DJ Sezzy vakarėlis „Dirty G: Living Legends“, kuris šįkart bus skirtas garsiajai r‘n‘b atlikėjai Mary J. Blige. Vakarėlyje kartu su DJ Sezzy gros DJ Mamania.

Kaip tik šiuo metu D. Britanijos bei JAV topuose karaliauja naujausias Mary J. Blige singlas, atliktas su U2 „One“. Tai daina iš paskutiniojo jos albumo „The Breakthrough“, kurio vien per pirmąją savaitę buvo nupirkta bemaž milijonas kopijų. Debiutavusi dar devinto dešimtmečio pabaigoje žinoma r‘n‘b muzikos atlikėjas iš JAV iš viso išleido 7 albumus, kurie buvo parduoti daugiau nei 35 milijonų tiražu.

„Mary J Blige yra tikra R‘n‘B scenos primadona. Esu jos gerbėjas nuo tų laikų, kai ji kartu su Method Man išleido dainą "You Are All I need", tada atėjo eilė bendrai kompozicijai su Dr. Dre "Family Affair". Iki šiol man geriausias jos debiutinis įrašas „What's The 411?“, o parduoti keliolika milijonų albumų kopijų, jai garantuotai užtikriną vietą tarp kitų „Dirty G“ gyvų legendų,“ – teigė DJ Sezzy.

Šiuo metu „Dirty G: Living Legends“ yra viena sėkmingiausių klubo „Gravity“ vakarėlių serijų, kurioje DJ Sezzy jau spėjo pristatyti tokius atlikėjus, kaip Snoop Dogg, Missy Elliott, Dr. Dre, Jay-Z, Kanye West, Pharrell. Tai gyvos hip hop legendos, kurių muziką, balsą girdime daug metų ir be jų plokštelių nepraeina nei vienas „Dirty G“ vakarėlis.


   

Facebook comments