Diskas „Taste“ pristatys kūrybingus pirmuosius „Silence“ metus

Kompanija „Silence“ savo pirmuosius ir kupinus muzikinės veiklos metus nusprendė apibendrinti kompaktiniame diske. Miksuotas rinkinys „Taste“ bus pristatytas penktadienį, kovo 26-ąją, sostinės Vokiečių g. esančiame restorane „Pizza Jazz“.

2009-ųjų kovą muzikinė „Silence“ šeima susibūrė atsiradus norui ir net būtinybei rimčiau bei plačiau pateikti bendrai kuriamą garsą ir vaizdą. Taip gimė ne tik leidybinė kompanija „Silence Music“, bet ir radijo laida „Silence Radio“, ir, žinoma, po visą Lietuvą keliaujančios naktys „Silence Nights“.

Pirmieji bendro darbo rezultatai – du albumai, trys singlai, penki vaizdo klipai, galybė renginių Lietuvoje, Latvijoje, Vokietijoje bei Didžiojoje Britanijoje su juos vainikavusiu projektu „Silence Family“, du MTV apdovanojimai ir dar daug visko.

Su restoranų tinklu „Pizza Jazz“ išleidžiamas rinkinys „Taste“ – tai ir gerai klausytojams pažįstami bei atnaujinti, ir specialiai šiam rinkiniui sukurti kūriniai. Rinkinyje skamba visų iki vieno šiandien „Silence“ šeimai priklausančių atlikėjų – Mario Basanov, Vidžio, Jazzu, Leon Somov, Few Nolder, Monikos Liu, Adomo – muzika.

„Labai džiaugiuosi šiuo miksu, man tai visai naujas kokybinis žingsnis, nes pirmą kartą turėjau galimybę taip dirbti su muzikine medžiaga“, – kalba „Taste“ sumiksavęs „Silence“ idėjos autorius Vidis, išduodantis, kad kūrinių struktūros ir skambesio korekcijos atliktos tam, kad miksas skambėtų kaip vientisas ir išties unikalus darbas.

Kovo 26-ąją Vilniaus senamiesčio restorane „Pizza Jazz“ (Vokiečių g. 24) naująjį rinkinį pristatys keturi „Silence“ kūrėjai ir atlikėjai – Leon Somov, Mario Basanov, Few Nolder ir Vidis. Visi jie didžėjaus ir taip pristatys muzikinį savo skonį – nuo Grace Jones iki „UB40“, nuo Michael Jackson iki „Moderat“. Renginio pradžia – 22 val., įėjimas – nemokamas.

Kauniečiams rinkinys „Taste“ restorane „Pizza Jazz“ (Laisvės al. 68) bus pristatytas kovo 10-ąją. Pirmųjų „Silence“ metų muzikinė kvintesencija išleidžiama riboto 1000 kompaktinių diskų tiražu, „Taste“ nuo kitos savaitės bus galima įsigyti tik restoranuose „Pizza Jazz“.


   

Facebook comments