DJ Tiesto naujame albume sudės savo "gyvenimo elementus"

Balandžio 10-ąją dieną „Ultra Records“ įrašų kompanija išleis trečiąjį garsiojo didžėjaus DJ Tiësto albumą, pavadintą „Elements of Life“.

„Tai labai eksperimentiškas mano bandymas, savyje talpinantis tiek roką, tiek transą, tiek ir elektroniką,“ sako iš Olandijos kilęs Tiesto. „Tai yra pirmas kartas, kai aš sumaišau šiuos skirtingus žanrus. Visuomet mėgau roko muziką, todėl tai ir įvyko.“

Dvylikos dainų plokštelėje „Elements of Life“ bus galima rasti ir tokius jau neblogai žinomus darbus, kaip „Dance 4 Life“, parašytą kartu su Maxi Jazz, priklausančio grupei „Faithless“. Singlas buvo išleistas dar 2006-aisiais, kai buvo vykdoma šviečiamoji ŽIV bei AIDS akcija „Dance4Life“. Tarp kitų kūrinių galima paminėti „Ten Seconds Before Sunrise“, „Carpe Noctum“ bei „Bright Morningstar“.

Albume taip pat bus galima išgirsti ir kviestinių vokalistų – tai jau anksčiau su Tiesto bendradarbiavęs Brian‘as Transeau‘as, padėjęs įrašyti meilės dainą „Break My Fall“ ir dainininkė bei dainų autorė Charlotte Martin, prisidėjusi prie kūrinio „Sweet Things“. Be to, diske gerbėjai ras ir Julie Thompson – dainoje „Can You Feel Me“, JES – dainoje „Everything“, ir iš Didžiosios Britanijos kilusį Christian‘ą Burns‘ą, atlikusį vokalinę partiją kūrinyje „In The Dark“, tapsiančiame pirmuoju oficialiu albumo singlu.

Reklamuodamas albumą, Tiësto ketina iškeliauti į dvylikos mėnesių „Elements Of Life“ pasaulines gastroles. Tarp dviejų, jau įvardintų pasirodymų, kovo 23-ioji diena Majamio „Ultra Music“ festivalyje, kur Tiësto bus viena iš didžiausių žvaigždžių kartu su „The Cure“, o balandžio 28-ąją vyksiančiame „Coachella‘2007“ renginyje jis užbaigs muzikos vakarą, pasirodęs po rokerių „Red Hot Chili Peppers“.

Tiesto debiutinį savo albumą „In My Memory“ išleido 2001-aisiais metais.


   

Facebook comments