DMX savo vaiko motinai turės sumokėti 1,5 milijono dolerių

Reperis DMX savo vaiko motinai buvo priverstas sumokėti 1,5 milijono JAV dolerių todėl, kad neatvyko į teismo posėdį Merilende – ten buvo nagrinėjamas dėl šmeižto jam pateiktas ieškinys.

2006-aisiais hito „Party Up (Up In Here)“ atlikėją, kurio tikrasis vardas – Earl‘as Simmons‘as, į teismą padavė Monique Wayne, apkaltinusi jį šmeižtu. Muzikos žvaigždė pasakojo istoriją apie tai, kaip 2003-aisiais viename Baltimorės viešbutyje jį išprievartavo moteris.

Amerikos žurnalui „Sister 2 Sister“ jis teigė: „Ji mane išprievartavo. DNR tai įrodo, yra vaikas. Nežinau. Jei būčiau su ja mylėjęsis, prisiminčiau. Nepanašu, kad ji būtų graži mergina.“ Į tai Wayne atsakė iškeldama 6 milijonų dolerių vertės bylą prieš Simmons‘ą. Tai įvyko 2006-ųjų spalį, Merilendo apygardos teisme.

Teisėjas Thomas‘as Smith‘as penktadienį priėmė Wayne teigiamą sprendimą, nors pats reperis nesiteikė pasirodyti teisme. DMX buvo paskirta sumokėti ieškovei 518 400 dolerių kompensaciją bei dar milijoną dolerių baudos, praneša „The New York Post“.

Po teismo posėdžio, Wayne žurnalistams pareiškė: „Ne suma čia yra svarbiausia, esmė yra įrodyti, tai ką norėjau. Gal dabar prieš ką nors sakydamas, jis pagalvos.“

DMX atstovai šių naujienų nekomentavo.


   

Facebook comments