Donatas Montvydas superfinale pasišovė padėti „X Faktoriaus“ dalyvei

Sekmadienį, vasario 17-ąją, finišuos beveik metus trukęs grandiozinis muzikinis TV3 projektas „X Faktorius“. Superfinale žiūrovų laukia daugybė staigmenų, pavyzdžiui, netikėti finalistų – Giedrės, Aleksandros ir RSP – pasirodymai su Lietuvos muzikos žvaigždėmis ir „X Faktoriaus“ teisėjais. Atskleidžiama, kad geriausiu metų atlikėju pripažintas, net keturias M.A.M.A. 2012 statulėles susišlavęs, Donatas Montvydas „X Faktoriaus“ superfinale dainuos su Aleksandra.

D. Montvydas pats pasirinko Aleksandrą – aštuntosios transliacijos metu jis stebėjo „X Faktoriaus“ dalyvių pasirodymus, vėliau darsyk peržiūrėjo televizijoje internete „TV3 Play“. „Ji viena iš nedaugelio, kuri gali jaudinti žiūrovą“, – mano perfekcionistu laikomas Donatas.

Šiandien jis prisipažįsta visą naktį praleidęs žiūrėdamas „X Faktoriaus“ pasirodymus užsienyje. Vaikinas suka galvą, kaip Aleksandrai nutiesti kelią į sėkmę? „Lygiuojuosi į pasaulinius pasirodymus. Stengsiuosi, kad mūsų duetas prilygtų jiems. Noriu Aleksandrai padėti laimėti „X Faktorių““, – sako D. Montvydas.

Dar prieš penkerius metus niekam nežinomas dainininkas savo kelią į šlovę taip pat pradėjo muzikiniame televizijos projekte. Šiandien gerai žinomas „X Faktoriaus“ dalyviams jis patarimų nežarsto ir prognozėmis nesidalina. „Kas bus po projekto – neverta spėlioti. Viskas priklauso tik nuo jų pačių. Svarbiausia ką pats atlikėjas po projekto sugebės duoti“, – mintimis dalinasi D. Montvydas, kelią į sėkmę padėsiantis žengti Sauliaus Urbonavičiaus-Samo auklėtinei A. Metalnikovai.

Šį sekmadienį, vasario 17-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3 – „X Faktoriaus“ superfinalas. Projekto superfinale dėl sutarties su leidybine muzikos įrašų kompanija „Sony Music“ ir reklaminio paketo TV3 eteryje kovos 3 dalyviai: Samo auklėtinė Giedrė Vokietytė, Sauliaus Prūsaičio ugdoma repo grupė RSP ir Rūtos Ščiogolevaitės mokinė A. Meltalnikova. Kas laimės „X Faktorių“, spręs tik TV3 žiūrovai.


   

Facebook comments