Dr. Dre prodiusuoja legendinio tekstų autoriaus albumą

Sekdamas reperio Eminem‘o pėdomis, tik kiek vėliau savo karjeroje, 76-erių metų dainų autorius ir prodiuseris Burt‘as Bacharach‘as kreipėsi į Dr. Dre, kad šis į jo muziką įneštų kiek daugiau aštrumo.

Dre jau sukūrė beat‘us trims dainoms iš būsimojo Bacharach‘o albumo, kuris pasirodyti turėtų 2005-aisiais metais.

Bacharach‘as, savo dainų tekstų kūrimo karjerą pradėjęs prieš daugiau nei 50 metų, geriausiai yra žinomas už įmantrius, tačiau lengvai klausomus dainų tekstus tokiems atlikėjams, kaip Dionne Warwick, Dusty Springfield, „The Carpenters“ bei Neil‘as Diamond‘as. Per pastaruosius keletą metų, jis darbavosi Austin‘o Powers‘o filmuose, o taip pat atliko duetus su Elviu Costello bei „Oasis“ nariu Noel‘u Gallagher‘iu.

Jei neskaitytume bendrų dainų su Costello kolekcijos, pasirodžiusios 1998-aisiais, Bacharach‘as pilno naujų originalių dainų albumo nebuvo išleidęs nuo 1977-ųjų, kai pasirodė darbas „Futures“. Naujasis jo projektas prasidėjo tada, kai jo leidybinė kompanija Anglijoje, kur jis yra kiek daugiau žinomas, paprašė jo sukurti „aštrų įrašą“.

„Su Dre aš susitikau prieš maždaug metus su puse ir kalbėjau apie kūrimą ko nors tokio albumui, kokio dar nebuvome sukūrę,“ kalbėjo Bacharach‘as. „jis man tuomet nurodė kontūrus, ir kai aš nutariau šį albumą įrašyti su „Sony England“ įrašų kompanija, viskas natūraliai sutapo.“

Visgi, Bacharach‘as nekuria hip-hop‘o albumo. Kuriamą muziką jis apibūdino, kaip apie grįžimą prie savo džiazo ir klasikinio stiliaus šaknų.

Dr. Dre atstovas spaudai neturėjo jokių komentarų, susijusių su Bacharach‘o albumu ar paties reperio būsimu darbu „The Detox“.

Be to, jog įrašinėja įrašą, kuris, kaip teigiama, taps paskutiniuoju jo albumu, Dre taip pat dirba prie būsimojo Ice Cube įrašo.


   

Facebook comments