Drag-On turi antrą albumą ir dirba prie trečio

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Hip-Hop'o svajonių komandos "Ruff Ryders" gretos retėja. DMX išvyko į Holivudą, o Eve persikėlė į Dr. Dre rezidenciją "Aftermath Entertainment", bet į jų paliktas laisvas vietas jau taikosi daugybė talentingų naujokų. Vienas iš tokių yra Drag-On, kurį naujoku galima vadinti tik sąlyginai. Debiutinį savo albumą "Opposite of H2O", kuris pasiekė Billboard'o Top 5-uką, jis išleido 2000-aisiais, tačiau dar daug anksčiau tapo žinomas repo pasaulyje dėl draugysčių su Ryff Ryders nariais. Pirmasis Drag-On singlas vadinosi "Ni**as Die 4 Me" ir buvo įrašytas su DMX. Nuo tų 2000-ųjų metų, kai pasirodė minėtasis albumas ir singlas, apie reperį nebuvo girdėti beveik nieko, tačiau jis pats sako, kad viskas yra visai kitaip.

"Daugelis galvoja, kad tu garsus tol, kol leidi albumus, bet aš per tuos keturis metus niekur nebuvau pradingęs," sakė Drag-On. "Iš karto po to, kai pasirodė mano pirmas albumas, "Ruff Ryders" išleido rinkinį "Ryde Or Die Vol. 1", po to antrą ir trečią jo dalis. Kiekvienoje tų dalių buvau ir aš, be to mane galite išgirsti DMX, Jadakiss, L.O.X. ir Eve albumuose. Taigi aš visą laiką buvau garsus."

Šių metų vasarį išleistas antrasis Drag-On albumas "Hell And Back" pasiekė tik 47-ą Billboard'o chart'o vietą, tačiau tai nebuvo didelis nusivylimas. Per tuos keletą metų reperis subrendo ir pasikeitęs jo stilius tapo sunkiau įkandamas klausytojams.

"Aš subrendau kaip žmogus. Dėl to naujas albumas daug solidesnis, nei pirmas. "Hell And Back" turinys daug ką pasako apie mane, nes, kurdamas albumą, atidaviau didelę dalį savęs. Jam aš paaukojau savo idėjas, kad leisčiau suprasti, kas esu iš tiesų."

Įrašinėdamas albumą, Drag-On neapsiribojo vien savo balsu ir pasikvietė nemažai svečių, tarp kurių Baby, TQ, Swizz Beats, L.O.X., Eve ir DMX. Prodiuserių komandą sudarė tas pats Swizz Beats, Rockwilder, Needlz ir PK. Nors "Hell And Back" pasirodė vos prieš porą mėnesių, Drag-On nesiruošia ilgai atostogauti ir jau pradėjo dirbti prie trečio įrašo.

Repas nėra vienintelė Drag-On aistra. Jei buvote akyli, turėjote pastebėti jį filme "Cradle 2 The Grave", kuriame taip pat vaidino DMX ir Jet Li. Kylanti repo žvaigždė tikisi gauti pakvietimą ir į sekantį filmą.

"Tai buvo DMX, kuris mane įkišo į tą filmą. Už tai esu jam be galo dėkingas. Man pažadėjo, kad kitame filme taip pat gausiu vaidmenį, o gal kada nors turėsiu savo filmą, kuriame būsiu pagrindinis herojus," vylėsi Drag-On.

"Hell And Back" albumas yra tik vienas iš daugelio "Ruff Ryders" projektų. Sekantis sąraše - kinų kilmės amerikietis reperis Jin, kurio debiutinis albumas "The Rest Is History" pasirodys parduotuvėse vasarą.


   

Facebook comments