Džordanos Butkutės koncertas surinks ne mažiau gerbėjų nei „Red Hot Chili Peppers“

Lietuvos scenos karaliene tituluojamos Džordanos Butkutės koncertas yra vienas laukiamiausių šio rudens renginių. Penkiuose didžiausiuose šalies miestuose gastroles planuojanti atlikėja sulaukė tokio didžiulio susidomėjimo, kad bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ yra pasiruošusi atidaryti tuos arenų sektorius, kurių paprastai neprireikia koncertuojant šalies žvaigždėms. Viena pirmųjų – Kauno „Žalgirio“ arena, kurioje papildomai atidaromas antrasis aukštas.

„Lietuvoje ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti atlikėjus, kurie sukviečia pilnas arenas gerbėjų. Šiuo klausimu Džordana yra išskirtinė, nes iki jos koncerto Kaune likus 2,5 mėnesio, turime papildomai atidaryti antrąjį arenos aukštą. Labai gali būti, kad šis renginys šiemet taps ne tik daugiausiai žmonių sukvietusiu koncertu „Žalgirio“ arenoje, bet ir pirmuoju šalies atlikėjų turu, surinksiančiu visiškai pilnas arenas“, – sako bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

Koncertinį turą „Nesudeginta ant laužo“ Džordana Butkutė pradės spalio 18 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, spalio 25 d. koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje, lapkričio 8 d. – Šiaulių arenoje, lapkričio 15 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje, lapkričio 22 d. – Panevėžio „Cido“ arenoje.

Turo koncertams atlikėja ruošia įspūdingą sceną, kuri, manoma, į šalies muzikos istoriją įeis ne tik kaip viena įspūdingiausių, bet ir kaip brangiausia iki šiol šalies atlikėjų koncertams naudota scena. Džordana visiems šalies atlikėjams gerokai iškels kartelę – jos koncertuose bus tokių dekoracijų, kokių niekad nenaudojo joks Lietuvos atlikėjas ir vos viena kita Vakarų žvaigždė.


   

Facebook comments