Eglė Jakštytė: „Man siūlė erotinę fotosesiją - nesutikau, nes gerbiu save“

Būsima šokių projekto dalyvė ir dainininkė Eglė Jakštytė teigia nesivaikanti pigaus populiarumo, todėl gavusi pasiūlymą apsinuoginti fotosesijoje nesutiko, nes nemano, kad tai yra sėkmingas būdas pelnyti šlovę.

Egle, kokia tavo nuomonė apie fotosesijas apsinuoginus? Ar tai galėtų būti sėkmingas bandymas pramogų versle išlįsti iš šešėlio ir atkreipti į save dėmesį?

Savaime suprantama, kad apnuogintas kūnas visada sulaukia nemažai dėmesio ir apkalbų. Apnuogintas kūnas – tiesiausias kelias žinomumo link – taip mano daugelis merginų, norinčių greit išpopuliarėti. Taip pat tai gali būti tiesiog iššūkis sau, drąsos išmėginimas. Neretai nuogos fotosesijos motyvu tampa siekis pristatyti savo veiklos produktą – tai gali būti muzikos albumas, knyga ar net verslas. Aš nesiryžčiau tam, nes nemanau, kad tokiu būdu siekti populiarumo yra gerai.

Tuomet kokiais būdais reikėtų siekti šlovės ir populiarumo?

Dabartinė publika atsirenka, kur yra tuščia nuogybė, o kur prie nuogybės yra ir charizma bei talentas. Nuogas kūnas turi „kalbėti“. Apsinuoginimas yra gana slidus - galima prisilipdyti labai jau „nemalonią“ etiketę, kurią gali tekti nešiotis labai ilgai. Manau, kad tai nėra vienas iš būdų tapti populiaresne ar susilaukti šlovės – vien apsinuoginimo nepakanka. Kaip ir minėjau prie viso to turi prisidėti talentas bei charizma.

Ar esi kada nors gavusi pasiūlymą nusifotografuoti apsinuoginusiai?

Taip, esu sulaukusi pasiūlymo nusifotografuoti erotinėje fotosesijoje, tačiau nedvejodama atsisakiau, nes gerbiu save. Man tikrai nepatiktų, jei visi aptarinėtų kaip atrodau nuoga, ar kokie nenormalūs vyrukai kabintųsi mano nuotrauką prie lovos.

Galbūt nesutikai dėl to, kad kompleksuoji dėl kai kurių savo kūno trūkumų?

Myliu save tokią, kokia esu. Nesutikau fotografuotis erotinėje fotosesijoje tikrai ne dėl to, jog turėčiau kažkokių kompleksų.

O ar tai padarytum už didelę sumą pinigų?

Kad pasiūlytų nemažą sumą pinigų, reikia būti „mega“ žvaigžde, o jei tokia būsiu - manau dėmesio ir populiarumo užteks ir be tokių fotosesijų.

Ar nusifotografuotum apsinuoginusi dėl mylimo žmogaus?

Įsiamžinti nuogai dėl mylimo žmogaus – galima. Bet ir tai turėtų būti ir likti tik tarp dviejų žmonių. Gražu įamžinti jausmą žmogui tokiu būdu, nes viskas, kas daroma su meile - daroma natūraliai, tame nėra vaidybos.

Sakoma, kad merginos, kurios fotografuojasi nuogos, yra labai gašlios. Tavo nuomone, ar per daug nuogumo – tai jau ne seksualu?

Nemanau, kad tos merginos, kurios ryžtasi tokiai fotosesijai yra gašlios ar vulgarios. Tik kiekvienas grožį suprantame skirtingai. Man gražu tai, kas skanu, meniška, subtilu ir neperspausta - būtent taip aš suprantu seksualumą. Seksualumas turi turėti kažkokią paslaptį, o per daug nuogumo peržengia ribą tarp seksualumo ir vulgarumo. Šiai dienai – nuogumas nėra joks stebuklas...


   

Facebook comments