E.John'as dėl problemų Beckham'ų šeimoje kaltina Victoriją

Tai, kad Victoria Beckham atsisakė gyventi Madride kartu su savo futbolininku vyru Davidu, sukėlė problemų įžymybių šeimoje. Tai trečiadienį išspausdintame interviu žurnalui "Heat" pareiškė dainininkas Eltonas Johnas.

Jis teigė, kad buvusi muzikos grupės "Spice Girls" narė savo solinę veiklą vertino labiau nei santuoką, nors jos muzikinė karjera ir buvo jau ėmusi klibėti. Dainininkas taip pat pridūrė, kad sutuoktiniai per daug apsėsti minčių apie pinigus ir savo pačių populiarumą. E. Johnas yra artimas Beckhamų poros draugas ir jų sūnų Brooklyno bei Romeo krikštatėvis.

Paprašytas pakomentuoti futbolo dievuko romaną su viešųjų ryšių asistente Rebecca Loos, atlikėjas sakė: "Aš manau, kad reikalai pašlijo, kai jis tik perėjo į Madrido "Real". "Geriausia mintis Victorijai būtų buvusi vykti kartu", - teigė jis.

"Manau, jis (Davidas) labai ilgėjosi jos ir berniukų. Jei šešis mėnesius gyveni viešbučio kambaryje Madride ar bet kur - tai tave išvarys iš proto", - sakė E. Johnas, pridūręs, kad dabar jau persikėlusi į Ispanijos sostinę Victoria taip "nusivylė visais tais karjeros reikalais, kad jai visai patinka ten būti". Santuokiniai kivirčai pakenkė D. Beckhamo žaidimui, pažymėjo E. Johnas, tačiau poros santykiai susitvarkė.

Neseniai Victoria paskelbė baigianti savo muzikinę karjerą ir pradedanti naują - mados dizainerės - veiklą.


   

Facebook comments