Ekstravagantiškieji „Cinema Bizarre“ koncertuos Vilniuje

„Cinema Bizarre” gerbėjų svajonės pildosi – ekstravagantiškų vaikinų grupė spalio 22 dieną surengs koncertą Vilniuje. 2005 m. Vokietijoje susikūrusi grupė jau spėjo užkariauti didžiosios Europos dalies šalių topus.

Grupės narius – Strify, Kiro, Yu, Shin ir Luminor – vienija aistra Japonijos populiariosios kultūros judėjimui – Visua Kei, kuriam būdinga ekscentriška, kartais puošni išvaizda. Skirtinguose Vokietijos miestuose gyvenantys vaikinai susipažino japoniškų animacinių filmukų Manga mėgėjų forume. Išsiaiškinę, kad visi penki užsiima muzika, nusprendė susiburti į grupę. „Cinema Bizarre“ vaikinai tiek scenoje, tiek gyvenime atrodo išskirtinai. Jų išvaizda primena jų mėgstamų animacinių filmukų herojus.

Vaikinai nė kiek nesigėdija prisipažinti, kad ryte prieš išeidami iš namų užtrunka valandų valandas rengdamiesi, šukuodamiesi įmantriai kirptus ir nudažytus plaukus bei darydamiesi makiažą. Grupės dainininkas Strifty negaili kritikos kitiems atlikėjams: „Manome, kad Vokietijos popmuzikos pasaulis labai jau nuobodus ir jam trūksta daugiau žavesio. Tokių studentų grupių kaip „Wir sind Helden“ arba „Revolverheld“ dainininkės atrodo kaip visuomenės mokslų mokytojos, o dainininkai – kaip autobuso vairuotojai“.

Išskirtinė ne tik vaikinų išvaizda, į muzikinį pasaulį, kitaip nei daugelis, jie brovėsi ne skleisdami kuo daugiau informacijos, o atvirkščiai – palikdami daugybę neatsakytų klausimų. Apie 2007 m. išleistą debiutinį albumą „Final Attraction“ informacijos beveik nebuvo, išskyrus kelis vaizdo klipus kuriuos grupės fanai paskelbė interneto forumuose. Grupės fanų būrys vis augo, ir auga iki šiol.

„Cinema Bizarre“ tapo metų atradimu. Savo debiutiniame albume jie sujungė elementus iš Pop, Rock, New Wave, New Romantic ir Electro stilių. Jie sukūrė unikalų garsą taip pakeldami pop dainas visai į kitą lygį. Jų debiutinis singlas „Lovesongs (They Kill Me)“ – tai tik maža albumo dalis. „Cinema Bizarre“ planuoja sugrąžinti Glam stilių atgal į pop muzikos pasaulį.

„Cinema Bizarre“ albumas buvo aukščiausiai pakilusi naujiena Prancūzijos albumų tope – „Final Attraction“ debiutavo 24 vietoje. Tokios sėkmės galima tik pavydėti. Netrukus buvo suplanuotas koncertinis turas po Europą. Bilietus į spalio 22 dieną Vilniuje vyksiantį „Cinema Bizarre“ koncertą jau galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose.


   

Facebook comments