Elektroninės muzikos kūrėjai Number Eleven ir Motionno pristato dainą "Clusters" (+ video)

Tą šeštadienio vakarą automobiliai, lekiantys Kauno Savanorių prospektu – būtų visi sustoję. Tačiau jie nematė, kad vieno stiklinio pastato II aukšte įsikūrusioje galerijoje „Meno forma“ vaizdų ir garsų kokteilį užsuko du prodiuseriai – Number Eleven ir Motionno. Paveikslai pasitraukė į šoną.

Kūrinio „Clusters“ muzikinį stuburą sukūrė Number Eleven – jaunasis vilnietis Augustinas Balčius, savo namų studijoje sukūręs jau šešis dark industrial IDM stilistikos albumus. Nors elektroninės muzikos kompozitoriaus įrankis – tiesiog kompiuterio klaviatūra, jis jau paslapčia vadinamas „Lietuvos atsakymu Autechre“.

Motionno įkūrėjas Algimantas Kviecys yra kilęs iš vieno paslaptingiausių ir giliausiai pasislėpusių Žemaitijos miestelių – Mosėdžio. Persikėlęs į Lietuvos širdį, Motionno be didelės pompastikos 2014-ųjų pabaigoje internete išleido demonstracinį dešimties kūrinių albumą „Motionno“ – jį galima rasti iTunes, Spotify ar Deezer, o dabar vysto visą eilę kolaboracijų ir audiovizualinių projektų.

Pats „Clusters“ pavadinimas sako – tai atskirų skambesio dalelių sujungimas į vieną kūrinį. Ar mums pavyko? Paklausykite ir pažiūrėkite.


   

Facebook comments