Elton'o John'o mama išpardavė asmeninius sūnaus daiktus

Visame pasaulyje žinomo britų dainininko Eltono Johno mama aukcione išpardavė sūnaus asmeninius daiktus. Pardavus juos per aukciono namų „Gorringes“ interneto svetainę, surinkta beveik 75 tūkst. svarų sterlingų, skelbia Britanijos žiniasklaida.

Iš viso aukcione, kuris įvyko antradienį Lewes mieste Rytų Sasekse, buvo paduodami 227 daiktai. E. Džono mama Sheila Farebrother nusprendė išparduoti sūnaus daiktus, nes keliasi į mažesnius namus pietinėje Anglijos pakrantėje.

Aukcione buvo parduoti beveik visi daiktai, išskyrus brangiausius – ryškiaspalvį koncertinį smokingą ir auksines „Cartier“ sages.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė garsenybių juvelyro Theo Fenell iš 18 karatų aukso pagamintas kryžius, kurį E. Džonas 1992 metais padovanojo tuometiniam savo vadybininkui Bobui Halley, su kuriuo vėliau susipyko ir netgi teisėsi. Kryžius buvo parduotas už 2300 svarų sterlingų.

Paduota ir 1975 metais padaryta bendra E. Džono bei Johno Lennono nuotrauka, ant kurios bitlo ranka užrašyta: „Su meile, Johnas Lennonas.“


   

Facebook comments