Elvio Presley neišgertas vanduo vertinamas šimtais dolerių

Rokenrolo karaliaus Elvio Presley gerbėjas Wade‘as Jonesas interneto aukcione eBay pasiūlė už 455 JAV dolerius nusipirkti vandens, kurį, pasak jo, Elvis Presley 1977-aisiais gėrė iš stiklinės, tačiau neišgėrė iki galo.

Už tris šaukštelius skysčio, prie kurio lietėsi rokenrolo karaliaus lūpos, Wade‘as Jonesas norėtų gauti 455 JAV dolerių.

„Taip, aš esu Elvio gerbėjas, tačiau ne fanatikas, nors daug kas tuo abejoja, - pasakojo originalios prekės savininkas. – Kai žmonės išgirsta, jog saugau vandenį, kurį gėrė Elvis Presley, jie mano, kad man „nuvažiavo stogas“, tačiau taip, žinoma, nėra“.

1977 metais Wade‘ui Jonesui buvo trylika metų.

Po koncerto prasibrovęs į užkulisius, jis pamatė stiklinę, iš kurios rokenrolo karalius gėrė vandenį pertraukose tarp dainų.

Ištaikęs momentą, Wade‘as stiklinę, kurioje dar buvo keli gurkšniai vandens, nugvelbė ir keliolika metų, užšaldęs vandenį stiklinėje, saugojo ją šaldytuve.

Kaip įrodymą, kad šis vanduo nėra falsifikatas, Wade‘as Jonesas rodo nuotrauką, kurioje aiškiai matyti, jog Elvis Presley gėrė vandenį būtent iš šios stiklinės.


   

Facebook comments