Eminem'as ir Dr. Dre - naujame repo albume

Eminem‘as ir Dr. Dre ir vėl sujungs jėgas – šįkart kuriant būsimą JAV reperio Trick Trick albumą.

Albume „The Villian“, kurio pasirodymo data dar nėra aiški, Eminem‘o vokalą bus galima išgirsti dainoje „Who Want It“, o tuo tarpu Dr. Dre užsiėmė kūrinio „Hold On“ prodiusavimu.

Kalbėdamas apie Eminem‘o pagalbą, Trick Trick „MTV“ atskleidė, jog garsusis reperis vis dar yra toks pat, kaip visuomet.

„Jis repuoja mano albumo dainoje „Who Want It“ ir jis tikrai tai turi omeny – jis nori pasakyti tai visiems prakeiktiems idiotams, kad jis toks kaip visada. Jei to norite, ateikite ir pasiimkite,“ teigia jis.

„Jis nebando padaryti ko nors kito, o tiesiog būna Em‘u. O aš esu savimi. Albume Em‘as yra savimi. Jis tai parodo. Kiekvienas norintis gali tai pajusti. Em‘as prodiusavo ir repavo šiame albume.“

Trick Trick taip pat paneigė bulvarinės spaudos pranešimus apie tai, kad Eminem‘as, pasitraukęs iš muzikos verslo, nutuko ir apsileido. Jo teigimu, garsiausias pasaulio baltaodis reperis „tik priaugo šiek tiek svorio“.

„Jis nėra net arti 250 svarų ar panašiai. Jis šiek tiek priaugo svorio. Jis nevaikšto aplink visas nutukęs, kaip čia apie jį kalbama.“

„Jis vis dar gali nubėgti dvi mylias, jei tik to norite, ir daugelį jis dar įveiktų. Jis dar tikrai aktyvus,“ pridėjo jis.


   

Facebook comments