Eminem'as: "Pradedu darbus prie naujo savo solinio albumo"

Gegužės 24 d. naują interviu davęs reperis Eminem'as atskleidė, jog jau pradėjo darbus prie naujo savo solinio albumo. "Po truputį imu įsijausti į būsimą savo įrašą," kalbėjo Detroito hip-hop'o atstovas.

Šis diskas taps pirmuoju soliniu jo darbu po 2010 m. albumo "Recovery" ir seks po "Hell The Sequel" - bendro jo įrašo su kolega Royce da 5'9", pasivadinus "Bad Meets Evil".

Tiesa, tai dar ne viskas, ką ruošia Eminem'as: jis atskleidė baigiantis dirbti prie naujo hip-hop' supergrupės "Slaughterhouse" albumo. Jo pasirodymas numatomas birželio 12 dieną.

Dar balandžio mėnesį visi "Slaughterhouse" nariai – Royce da 5'9", Joe Budden, Joell Ortiz ir Crooked I – kalbėjo apie naująjį įrašą "Welcome To: Our House" bei Eminem'o, kaip pagrindinio prodiuserio, vaidmenį.

"Jis ateina ir pasako - galbūt pakeiskite tą eilutę, pakeiskite tą stulpelį, šiuos apkeiskite vietomis, leiskite man pridėti instrumentinę dalį," pasakojo Royce. "Būtent tai daro pagrindinis prodiuseris. Nuo pat pirmos dienos Marshall'as laiko vadeles."

Prisiminkime kol kas naujausi1 solinį Eminem'o darbą - 2010 m. "Recovery".   

Facebook comments