Estelle: "Džiaugiuosi, kad buvau išmesta iš leidybinės kompanijos" (+ video)

Reperė bei dainininkė Estelle džiaugiasi, jog buvo išmesta iš leidybinės kompanijos, išleidusios debiutinį jos albumą. Jos teigimu, toks smūgis padarė ją tik stipresne.

2004-aisiais „V2 Records“ atsisakė šios atlikėjos paslaugų, kai pirmasis singlas, „1980“, nesugebėjo prasimušti į britų Top 10-uką. Į topus prasimušti Estelle nesisekė iki šių metų kovo, kuomet jos daina „American Boy“ šovė tiesiai į pirmąją šalies topo poziciją.

Dabar žvaigždė, su kuria sutartį sudarė John‘o Legend‘o vadovaujama „Homeschool“ įrašų kompanija, teigia esanti dėkinga už patirtą atstūmimą. Ji tvirtina, kad tam, kad galėtų „klestėti“, dainininkams reikalingi pirminiai sunkumai.

Ji teigia: „Į tai žiūriu, kaip į kalno kasimą. Jei tu iš pat pradžių būsi pastatytas ant viršūnės, gali labai greitai nukrisi. Reikia įgauti pasitikėjimo, kad išgyventum šiame versle. Tam, kad suklestėtum, reikia, kad viena kompanija tave atmestų.“

Siūlome susipažinti su pirmuoju Estelle singlu "1980", kuriam nepavyko "prasimušti". Gal tiesiog įvyko klaida..?

Šią savaitę Estelle su Kanye West'u įrašytas kūrinys "American Boy" pasiekė aukščiausią savo poziciją "Music.lt Top 40-uke" - dabar jie yra treti.


   

Facebook comments