"Europoje” - įspūdingas Funky koncertas

Šių metų balandžio 23 d., penktadienį, 19 val., populiari vilniečių grupė “Funky” prekybos centre “Europa” (Konstitucijos pr. 7A) visuomenei ir žiniasklaidai pristatys savo naująjį albumą “Funky.lt”. “Europos” prekybos centro lankytojų laukia įspūdingas “Funky” koncertas, parašų dalinimo akcija gerbėjams bei spaudos konferencija žurnalistams.

“Funky” savo naujojo albumo pristatymui “Europą” pasirinko neatsitiktinai. Pasak “Funky” solistės Beatos, “Europa” šiuo metu yra bene vienintelė tikrai europietiška vieta Vilniuje, tikro europietiško gyvenimo būdo pavyzdys. Nes į prekybos centrą “Europa” lankytojai ateina ne tik apsipirkti ar pavalgyti, bet ir pramogauti – pasiklausyti koncertų, pasižiūrėti renginių. Vienas įspūdingiausių pasirodymų buvo ispaniško flamenko vakaras “Europoje”. Todėl ir “Funky” nutarė palikti savo pėdsaką “Europos” centro kultūriniame gyvenime – pristatyti čia savo naująjį albumą “Funky. Lt”.

Vilniuje, dešiniajame Neries krante tarp stiklo dangoraižių įsikūręs įspūdingos architektūros europietiškas prekybos centras “Europa” buvo pradėtas statyti 2002-ųjų metų lapkritį ir duris lankytojams atvėrė šių metų vasario 28 dieną. Lietuvos kapitalo nekilnojamo turto bendrovė “Hanner” į šio centro statybą ir įrengimą investavo virš 60 mln. litų.

21,5 tūkst. Kv. Metrų ploto centrą “Europa” dengia stiklinis stogas, kuriam sukurti sunaudota virš 2000 kvadratinių metrų stiklo. Stiklinis stogas sukuria ypatingą atmosferą, nes į vidų patenka dienos šviesa ir saulė, prekybos centre visuomet šviesu. Elegantiška aplinka ir europietišku paslaugų kokybės suvokimu išsiskiriančiame centre įsikūrė 80 parduotuvių, keturi restoranai ir penkios kavinės, įvairūs paslaugų tiekėjai.

Naujajame “Funky” albume, kurį pristato prekybos centras “Europa”, – 11 kūrinių. Sėkmės jau sulaukė albumo hitai “Palanga” (šis hitas nuolat skambėjo pernai vykusio populiaraus realybės šou “Baras” metu) ir “Mažylis”. Klausytojai išsyk pažins ir originaliai perdainuotą populiarųjį Edmundo Kučinsko šlagerį “Laimės žiburys”.

“Funky.lt” – devintas šiemet gyvavimo dešimtmetį švęsiančios populiarios grupės albumas. Pirmasis grupės darbas “Visi skirtingi, visi lygūs” pasirodė 1995 metais. Tuomet “Funky” nariai buvo pamišę dėl hip-hopo. Pirmą albumą valdininkai net bandė nesėkmingai uždrausti dėl itin didelio necenzūrinių žodžių kiekio. Toks neplanuotas skandalas grupei buvo naudingas. Jau po pirmo albumo pasirodymo apie “Funky” sužinojo visi. Per ketverius metus buvo išleisti dar keturi lietuviški “Funky” albumai.

Grupės stilius nuo hip-hop’o pasuko šokių ir popmuzikos link. Visi keturi albumai buvo puikiai perkami. 2000-aisiais grupė išleidžia pirmą rusišką albumą “Tolko tebe” ir su savo muzika nutaria supažinti kaimyninių šalių klausytojus. Grupė pasirašo kontraktą su viena Rusijos leidybos kompanijų ir sėkmingai koncertuoja įvairuose kaimyninės šalies miestuose. Tais pačiais metais pasirodo ir Lietuvai skirtas albumas “Jo akyse”. Antras grupės rusiškas albumas “Raznocvetnoje leto” simbolizuoja naują “Funky” gyvenimo etapą – su grupe atsisveikina ilgametis jos narys Alius, o Beata scenoje pasirodo su žavingais broliais dvyniais Remiu ir Raimiu. Abu vaikinai žaibiškai užkariavo gerbėjų širdis ne tik gražiomis šypsenomis, bet ir profesionaliais breiko judesiais.

Naujas lietuviškas albumas “Funky.lt” – gyvenimo užgrūdintos ir subrendusios “Funky” darbas. Grupės vokalistė Beata šiandien labai skiriasi nuo anos “Fuck off Police” repuojančios mergaičiukės. Neseniai dainininkės gyvenime įvyko dar vienas svarbus lūžis – ji susilaukė sūnaus Tomo. Vaiko gimimas įkvėpė Beatą sukurti vieną gražiausių naujojo albumo “Funky.lt” dainų – “Mažylis”. “Supratau, kad svarbiausia gyvenime – meilė. Apie ją – visos mūsų dainos”, - sakė Beata.

Albumą “Funky.lt” išleidžianti grupė planuoja nufilmuoti vienos naujų dainų vaizdo klipą. Be to, grupė pradeda dirbti su garsiu Rusijos šou baletu “Todes” ir dar šiais metais ketina įrašyti naują rusišką albumą, kuris taptų jau dešimtu kūrybingoje “Funky” biografijoje.


   

Facebook comments