Eva išvengė rando ant veido

Savaitgalį į LTV laidą „Lietuvos dainų dešimtukas“ skubančiai Evai teko patirti nuotykį, kuris vos nesibaigė tragiškai: į autoįvykį patekusi dainininkė susižalojo veidą.

„Avarija to atsitikimo negaliu pavadinti. Viskas vyko komiškai: sustojau aikštelėje ir iš mašinos ėmiau daiktus. Tuo metu, kai pasiekusi nuo sėdynės kompaktus jau lindau lauk, kitas automobilis įvažiavo maniškiam į “subinę“. Šiaip smūgis buvo nestiprus ir nė viena iš mašinų beveik nenukentėjo, bet aš buvau labai nepalankioje vietoje ir sujudėjusiomis atviromis durelėmis gavau per skruostą“, - pasakojo Eva. Pamaniusi, kad smūgis didelės žalos veidui nepadarė, Eva nutarė pažvelgti, ar didelė mėlynė iškils. „Po 50 minučių laukė eteris ir nenorėjau pasirodyti su milžiniška mėlyne ant skruosto“, - sakė ji.

Pažvelgusi į mašinos veidrodėlį, ji vos nenualpo iš siaubo: ant skruosto žiojėjo stipriai prakirsta žaizda.

„Kraujas beveik nebėgo, bet atrodžiau, kaip siaubo filmo personažas. Supratau, kad reikia važiuoti į ligoninę ir skubiai“, - pasakojo dainininkė.

Evai pasisekė – žaizda atrodė baisiai, bet nebuvo labai pavojinga.

Žalgirio greitosios pagalbos klinikoje jos skruostas buvo skubiai susiūtas ir dainininkė net spėjo į laidą.

„Ačiū medikams už rekordiškai skubų ir gerai atliktą darbą, o stilistui už tai, kad mano plaukai dengia pusę veido, tai niekas per TV ir nepastebėjo siūlės. Medikai paguodė, kad žaizda turėtų visiškai sugyti ir rando neliks“, - sakė su daina „Tralialia“ vėl antrąją vietą „Lietuvos dainų dešimtuke“ užėmusi dainininkė.


   

Facebook comments