Fergie nėra nėščia, tikina jos motina

„Black Eyed Peas“ dainininkės Fergie mama paneigė gandus apie tai, kad seksualioji scenos gražuolė laukiasi vaiko nuo savo sužadėtinio Josh‘o Duhamel‘io.

Neseniai pasirodžiusiuose pranešimuose teigiama, kad hito „My Humps“ atlikėja ketina paspartinti savo sutuoktuves, nes paaiškėjo, jog ji nėščia.

Naujienose teigta, kad 32-ejų metų dainininkė, kurios tikrasis vardas - Stacy Ferguson, buvo nugirsta pasakojanti apie tai savo draugams po „Grammy“ ceremonijos vykusiame vakarėlyje Los Andžele. Tačiau tiek jos motina, tiek atstovai vienareikšmiškai paneigė tokius gandus.

Atsakydama į naujienas apie būsimą kūdikį, atlikėjos mama Terri Ryan‘o Seacrest‘o radijo laidoje teigė: „Ne, visiškai ne. Ar matėte ją per „Grammy“ ceremoniją? Ji liekna, liekna, liekna..“

„Ir ji nespartina vedybų. Jie dar net nesusitiko su vedybų planuotoju.“

Taip pat Terri pareiškė, kad tokie gandai buvo sufabrikuoti tų, kurie negali suvokti to, kas yra tikra meilė. „Manau, kad žmonės negali patikėti, jog žmonės tuokiasi tik todėl, kad myli vienas kitą, o ne todėl, kad laukiasi vaiko.“

Tokius motinos pareiškimus patvirtino ir Fergie atstovė spaudai, Hillary Siskind, įvardinusi gandus, kaip „neteisingus“.


   

Facebook comments