Festivalis „Varom!“ - su GJan ir „Freaks on Floor“!

Trankus, pašėlęs, atsipalaidavęs, kokybiškas ir …blaivus festivalis! Net jei ir skamba neįtikėtinai – tai yra tiesa! Liepos 11-13 d. „VAROM!“ kviečia į antrąjį vasaros festivalį ir skelbia pirmąsias „gyvos“ muzikos grupes: „Kokybiška muzika – neatsiejama festivalio dalis, todėl su džiaugsmu pristatome pirmuosius, Lietuvoje gerai žinomus ir mėgstamus atlikėjus – GJan ir „Freaks on Floor“.

Pirmą kartą „VAROM!“ scenoje pasirodysianti GJan palaiko blaivaus festivalio idėją ir pati nevartoja svaigalų: „Apskritai svaigalai yra melas, kuriuo žmogus patiki ir galvoja, kad jam yra lengviau, bet tai - laikina ir netikra. Blaivaus proto žmonės elgiasi visiškai kitaip, jie klauso ir bando išgirsti, todėl tokiems žmonėms atlikti savo kūrybą yra kur kas smagiau, nes jaučiuosi labiau vertinama.“ Festivalio publiką praėjusiais metais kaip pozityvią ir bendraujančią įvertinę „Freaks on Floor“ šiemet į festivalio sceną grįš su pažadu užkurti gerą roko koncertą: „Dažniausiai žmonės festivaliuose nori kuo greičiau „nusirauti” , o po savaitgalio nieko neprisiminti. Bet manantys kitaip visada ras kuo užsiimti, o gerai nuotaikai ir teisingai aplinkai labai dažnai gali nereikti ir alkoholio.“

Festivalis „VAROM!“ vyks tris dienas po atviru dangumi Varėnoje, Dainų slėnio saloje. Greta kokybiškos „gyvos“ ir elektroninės muzikos organizatoriai ruošia specialias meno erdves, gausybę dirbtuvių, saviraiškos užsiėmimų ir interaktyvios veiklos, šokių pamokų, kvalifikuotų lektorių paskaitų, ypatingas erdves vaikams ir nevaržomas aktyvias pramogas jaunimui. „Atskirose, mažiausiai penkiose erdvėse veiksmas virte virs nuo ryto iki vakaro tam, kad kiekvienas rastų sau tinkamiausią veiklą ir, tikime, krūvą naują draugų. Tikime, kad namo parsivešite pilną glėbį tikrų įspūdžių ir pasisemtos energijos!“ – organizatoriai pabrėžia, jog šis projektas – nekomercinis ir skirtas absoliučiai visiems – barjerai nekuriami dress code'ais, face control‘ais ar amžiaus cenzais.

Praėjusiais metais pirmą kartą surengtas ir daugiau nei 2000 lankytojų sukvietęs „VAROM!“ vasaros festivalis, pasak organizatorių, stipriai išsiskyrė iš festivaliais pripildytos Lietuvos pramogų rinkos ir sulaukė stipraus palaikymo tiek iš lankytojų, tiek iš garsiausių šalies muzikantų – publiką linksmintis blaiviai ragino Jurgis Didžiulis, Algirdas Kaušpėdas („Antis“), Aistė Smilgevičiūtė, Markas Palubenka ir kiti kokybiška muzika garsėjantys atlikėjai. Nuo blaivių ir sparčiai išpopuliarėjusių vakarėlių Vilniuje 2013 m. pradžioje startavę organizatoriai tikina, jog rengia pramogas taip, kaip patys norėtų linksmintis, ir šis receptas pasirodęs tinkantis gausybei „VAROM!“ dalyvių – kartu kuriama erdvė be baimės išreikšti save, laužyti stereotipus ir jaustis laisvai: „Ypatingai džiaugiamės, jog šių metų šventė įvyks unikalioje Dzūkijos miškų apsuptoje vietoje, kur galėsime mėgautis visais vasariškos gamtos teikiamais malonumais ir tris dienas gyventi savo norimu ritmu, toli palikus visus rūpesčius ir reikalus!“

„VAROM!“ summer fest'14 – liepos 11-13 d., Varėnos „Dainų slėnyje“. Kad būtų ką atsiminti!

Festivalio bilietais prekiaus www.ticketpro.lt . Kaina iki balandžio 30 d. 69 lt, vėliau bilietai brangs. Vaikai iki 12 m. amžiaus įleidžiami nemokamai, nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams. Jokių papildomų mokesčių – nei už palapinės statymą, nei už automobilio stovėjimą – nebus!   

Facebook comments