Filmą apie ŽAS kino teatre matys ir gerbėjai

Grupė ŽAS jau šį ketvirtadienį, kino teatre „Coca-Cola Plaza” pristatys dokumentinį filmą „Visa tiesa apie ŽAS”, sukurtą grupės 10 metų jubiliejaus proga. Tiesa, dokumentinį filmą kartu su ŽAS nariais ir pristatymo svečiais (muzikantų bičiuliais ir žurnalistais) 12-oje salėje galės pamatyti tik apie 40 grupės gerbėjų. Seanso pradžia – 21 val.

Šią vasarą atšventę grupės dešimties metų jubiliejų, bei išleidę geriausių dainų rinkinį, grupės ŽAS nariai nusprendė atskleisti visą tiesą apie grupės veiklą išleisdami DVD formato albumą „Visa tiesa apie ŽAS”.

Dokumentiniame filme žinomi Lietuvos šou verslo atstovai ir patys „žasai” dalijasi intriguojančiais prisiminimais apie grupės susikūrimą, ją lydėjusius skandalus bei įsimintiniausius įvykius. Šiuos pasakojimus paįvairina ištraukos iš žinomiausių ŽAS pasirodymų.

Taip pat DVD albume galima rasti pačių „žasų” atvirus pasisakymus apie kiekvieną grupės narį ir 8 bene įsimintiniausius ŽAS vaizdo klipus – nuo pačio pirmo pasirodymo scenoje iki naujausio, net MTV sudominusio vaizdo klipo „Man be tavęs liūdna”.


   

Facebook comments