Filmo “8 Mylia” startą pažymės ir Lietuvos hip-hop’o atlikėjai

Šiandien 21.30 val. kino teatre “Coca-Cola Plaza Vingis” vyks filmo “8 Mylia” VIP peržiūra. “8 Mylia” – tai superžvaigždės Eminemo, biografijos faktais paremta, sukrečianti istorija apie vaikiną, radusį savyje jėgų peržengti ribas ir įgyvendinti savo svajonę. Filmas susilaukė milžiniško žiūrovų antplūdžio ne tik Amerikoje, bet muša rekordus ir Europoje.

Visa Europa be galo susidomėjusi Amerikos kultūra, nes hip-hop’as, kuriuo tiesiog persunkta “8 Mylia”, yra būtent šios valstybės muzikinės kultūros simbolis.

Visose šalyse premjeriniai šio filmo savaitgaliai pretenduoja į pirmas vietas ir vertinami kaip vieni iš geriausių startų apskritai. Startavęs 2002 m. lapkričio 1 d. filmas “8 Mylia” iš viso savo sąskaitoje jau turi 125 milijonus dolerių.

Lietuvoje filmo “8 Mylia” startą pažymės ir Lietuvos hip-hop’o atlikėjai: kino teatre “Coca-Cola Plaza Vingis” vyks grupės Konektas ir reperės Lukos pasirodymas. Ir Konekto, ir Lukos kūryba yra įtraukta į pirmąjį oficialiai išleistą Lietuvos hip-hop’o rinkinį “Hip-Hop Klanaz”.


   

Facebook comments