„Funky” koncertavo Baltarusijos muzikiniuose apdovanojimuose

Grupė „Funky” neseniai grįžo iš Baltarusijos, kur dalyvavo nacionaliniuose apdovanojimuose „Teleportacija 2005”. Tai buvo pirmieji muzikiniai apdovanojimai šioje šalyje. Juos rengė Pirmasis muzikinis kanalas (jį galima matyti ir Lietuvoje) kartu su Baltarusijos Respublikos informacijos ministerija.

„8 mėnesius mūsų žiūrovai interaktyviai balsavo (telefonu, SMS, elektroniniu paštu), taip palaikydami savo mėgstamus Baltarusijos atlikėjus. Ir štai sostinės Respublikos rūmuose įvyko iškilminga ceremonija, - kalbėjo Pirmojo muzikinio kanalo direktorius Valerijus Kravčiukas. – Mes džiaugiamės galėję pakviesti grupę „Funky” į ceremoniją kaip garbės svečius. Jie įteikė statulėlę nominacijos „Metų pagreitis” nugalėtojams – grupei „Nestandartnyj variant”. Dar maloniau, kad mūsų kanalo žiūrovai labai mėgsta kaimyninės šalies grupės dainas. Labai tikimės „Funky” pamatyti ir kitų metų ceremonijoje.”

„Mes nesitikėjome tokio šilto sutikimo Minske, - sako Beata, - Puikus viešbutis, limuzinai, raudoni kilimai ir minios gerbėjų. Mūsų dainą „Malyš” kartu dainavo visa salė. Taip pat buvo malonu sutikti savo draugus – Andželiką Rudnickają iš Ukrainos, grupę „Plazma” iš Rusijos ir baltarusių grupės „Leprikonsy” narius.”

“Mes draugaujame su Pirmuoju muzikiniu kanalu jau ne pirmus metus, - sako grupės vadybininkas Jurijus. – Mūsų vaizdo klipus galima pamatyti daugybėje šalių, kur rodomas šis kanalas – Baltarusijoje, Rusijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir kitose. Būtų neblogai, jei daugiau mūsų šalies kabelinių televizijų operatorių atkreiptų dėmesį į šį muzikinį kanalą ir pasiūlytų savo žiūrovams gerą televizijos produktą, kur žiūrovai galės pamatyti viso pasaulio muzikinius klipus, tame tarpe – ir lietuviškus.”


   

Facebook comments