„Funky“ nuotykiai Jūrmaloje

Vilniečių trio „Funky“ iš Latvijos kurorto Jūrmalos, kur praėjusį savaitgalį baigėsi penkias dienas vykęs trečiasis jaunųjų atlikėjų konkursas “Naujoji banga – 2004”, grįžo kupini įspūdžių.

Festivalio programa buvo paįvairinta ir naktinėmis diskotekomis, vykusiomis paplūdimyje. Liepos 31-osios naktį popmuzikos diskotekoje kartu su žinomais rusų kolektyvais bei atlikėjais „Slivki“, „Diskoteka Avarija“, Nataša Koroliova, „Refleks“, kitais atlikėjais iš Rusijos bei Baltijos šalių, pasirodė ir „Funky“.

Jiems ir teko garbė pradėti vakarėlį, sutraukusį į paplūdimį beveik 20 tūkst. žiūrovų. Diskotekos vedėjai Vasilijus Kuibaras ir Marina Malinovskaja „Funky“ pristatė kaip grupę iš Latvijos, tad trio vokalistei Beatai teko pataisyti juos ir gausiai muzikos mėgėjų miniai priminti, kad jiems savo šou dovanos Lietuvos grupė.

„Funky“ žiūrovus išjudino trimis savo dainomis – nauju kūriniu “Kraj liubvi” bei gerai žinomais hitais “Tolko tebe” bei “Mne ne nravitsia dožd”. Festivalį, o taip pat ir naktines diskotekas tiesiogiai transliavo Rusijos muzikinis kanalas MuzTV, Latvijos nacionalinė televizija, taip pat Pirmasis Baltijos Kanalas.

Viena latvių grupė, kuri pagal scenarijų turėjo pasirodyti apie pusę keturių ryto, vilniečiams siūlė apsikeisti vietomis, o už tai siūlė gana solidžią pinigų sumą (pavertus litais, ji būtų su penkiais skaičiais). Tačiau žinodama tiesioginio televizijos eterio vertę, "Funky" atsisakė siūlomo sandorio.


   

Facebook comments