„Garbanotas Bosistas“ sostinės „Vasaros terasoje“ dalinsis viena scena su šiauliečiais „Colours of Bubbles“

Vasarai persiritus antron pusėn, skambių ketvirtadienių tradicija sostinės „Vasaros terasoje“ tęsiama. Šį ketvirtadienį čia savo pasirodymus surengs bene labiausiai publikos numylėta jauna šalies roko grupė „Garbanotas Bosistas“ ir šiauliečiai „Colours of Bubbles“. Kaip jau tapo įprasta, įėjimas į Mokytojų namų kiemelį visą vakarą bus nemokamas.

Pirmieji vakaro svečiai – bene labiausiai patyrusi šalies indie roko grupė „Colours of Bubbles“. Grupei iš Šiaulių šie metai – įdomūs ir itin vaisingi. Pavasarį išleistas ir palankiai sutiktas grupės debiutinis albumas „Inspired by True Story“, simbolinės tatuiruotės, kritikų pagyros, smagus ir pavykęs albumo pristatymo koncertų turas, nufilmuotas ir sėkmingai įrašytas pilnas grupės pasirodymas „LRT Opus Ore“ sesijoje, jau aiškūs ir patvirtinti pasirodymai vasaros festivaliuose – tai papuoštų bet kurios grupės biografiją.

Verta paminėti tai, kad grupė į Mokytojų namų kiemelio sceną grįžta po metų pertraukos. Tikėtina, kad „Colours of Bubbles“ pasirodymas „Vasaros terasoje“ bus išskirtinis, šiltas ir galingas.

Skambaus ketvirtadienio vakaro programa neapsiribos vien „Colours of Bubbles“ koncertu. Čia tilps, jiems talkins ir viena scena dalinsis grupės bičiuliai „Garbanotas Bosistas“.

„Tai yra viena retų Lietuvos grupių, gebančių savo muzika skleisti meilę. Ji yra opozicija daugeliui pernelyg surimtėjusių vietos muzikantų“ – taip apie grupę „Garbanotas Bosistas“ rašė muzikos žurnalistas Karolis Vyšniauskas.

Visus esminius vasaros festivalius, koncertų sales ir roko barus drebinanti kompanija „Garbanotas Bosistas“ – rimtesnė, nei galėtum pagalvoti pamačius jų pavadinimą. Jie užaugę čia pat, XXI amžiaus Vilniuje, bet groja taip, tarsi būtų ką tik atkeliavę iš 7-ojo dešimtmečio pabaigos, kai pasaulis klausėsi Jimi Hendrixo ir „Led Zeppelin“, augino kasas ir krovėsi lagaminus į Vudstoką. Jie kviečia klausytis ir nuolat kalba tik savo muzika. Tai daro nuoširdžiai ir jiems sekasi. Kvietimas pasirodyti svarbiausiame regiono vasaros festivalyje „Positivus“ yra dar vienas ryškus pėdsakas grupės biografijoje. Įdomi detalė tai, kad grupės sudėtis nežymiai keitėsi ir joje neliko vienintelio garbanoto grupės nario.

Tai bus penktasis iš dešimties suplanuotų „Vasaros susitikimai su...“ serijos koncertų šią vasarą. Lig šiol po lietuviško alaus „Kalnapilis“ vėliava „Vasaros terasoje“ savo pasirodymus surengė roko veteranai „Bix“, visur apdovanota roko grupė „Freaks On Floor“, Daivos Starinskaitės vedamas ketvertas „Keymono“, sielai ūsus nupiešęs projektas „Soul Moustache“, visai neseniai debiutinį albumą „Laikas Paikas“ išleidęs elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius”, festivalių pažibos „Golden Parazyth“ ir didžiausias šalies hiphopo orkestras „Despotin Fam“.

Pats metas susiplanuoti ir kitą šios vasaros ketvirtadienį. Liepos 17 d. į „Vasaros terasos“ sceną grįžta hiphopo banga. Čia savo pasirodymą surengs įtakingiausia hiphopo grupė Lietuvoje „G&G Sindikatas” ir progresyvus duetas „Dee & Kamy“.

Visi šios serijos koncertai nemokami – belieka tik ateiti. Renginių pradžia – 19 val., koncertams pasibaigus „Vasaros terasos“ ketvirtadienį pratęs Pasaulio futbolo čempionato aistros ir didžėjai.


   

Facebook comments