Gegužės 9d. „Karolinos“ klube bus net 2 svečiai iš Vokietijos

„Express hall“ gros DJ Anna Elle (Vokietija).

Labai retai prie DJ pulto galima pamatyti merginą. Anna Leopolder (tokia tikroji DJ Anna Elle pavardė) pradėjo miksuoti draugų vakarėliuose – paprasčiausiai juose retas kuris norėjo rūpintis muzika.

Vėliau be didelės baimės stojo prie profesionalaus DJ pulto. “Didžėjauju nuo 1997 metų ir kol kas man šis darbas patinka,” – sako DJ Anna Elle. Šiuo metu ji – garsaus Berlyno house ir techno naktinio klubo “So 36” rezidentė. Tačiau pati pabrėžia, kad užsibūti vienoje vietoje – sunku, ji nuolat kviečiama į kitų klubų, kitų miestų vakarėlius. “Iš pradžių galvojau, jog daugeliui esu įdomi tik dėl to, jog esu mergina. Bet su laiku pastebėjau, kad jiems reikalinga ne aš, o mano muzika, - sako Anna. – Man patinka matyti šėlstančią publiką, todėl mažinti tempo aš negaliu”. Taigi, gegužės 9 dieną “Karolinos” klubo Express hall svečių laukia tikrai karšta techno-house naktis su DJ Anna Elle.
DJ Anna Elle yra grojusi kartsu su Ericu d’Clarku, Ian Pooley. Ją dažnai galima išvysti šiuose Vokietijos naktiniuose klubuose:
Berlyne: WMF, “Geburtstagsclub”, “Polar TV”, “So 36”, “Tempodrom”, “Arena”, “Mama’s Lounge”, “Bastard”, etc.
Hamburge: “Café Kesse”, “Absolut”, “Till Dawn”, “Flora”, etc.
Frankfurte: “Lofthouse”.
Kylyje: “Seal”.
Miunchene: “Prater”, “Parkcafe Next Door”.

“Light hall”gros DJ Rick Ski (Vokietija).

Rick Ski. Šiuo DJ slapyvardžiu užsišifravęs Detlefas Rickas – didžėjus iš Kelno miesto (Vokietija). DJ Rick Ski Vokietijos klubams ir muzikantams jau pažįstamas daugiau nei 15 metų. Jo įrašai padėjo į muzikos pasaulį ateiti tokioms grupėms ir atlikėjams kaip LSD, George Clinton, Blitzmob ir Maceo Parker. Jau daugiau nei metus DJ Rick Ski dirba koncertuose su žinomiausiomis Vokietijos repo komandomis – “Torch” ir “Die Firma”. Neatsiejama jo darbo dalis – r’n’b vakarėliai Europos klubuose, į kuriuos yra kviečiamas, kaip pats sako, net per dažnai. Per paskutinius 10 metų Rick Ski sudalyvavo daugiau nei 1000 įvairiausių renginių.

“DJ neatsiejamas nuo publikos, jis atspindi jos nuotaikas ir norus, jis komunikuoja su publika, per muziką atiduodamas visą save,” – tai DJ Rick Ski pagrindinis darbo principas, jo darbo filosofija. Visai neseniai Rick Ski išleido savo solinį albumą, kurį įrašė kartu su Tany L, Tatwaffe ir kitais savo draugais.
Daugiau 10000 įrašų – štai tokia Rick Ski fonotekos kolekcija. Joje gausu įvairiausių stilių – nuo new iki old hip-hopo, nuo electro iki UK garage, nuo soul iki funky ir kt.
Daugiau informacijos apie DJ Rick Ski – www.rickski.de


   

Facebook comments