Gegužės pradžioje - naujas studijinis Bjork darbas

Björk galiausiai numatė naujojo savo albumo, „Volta“, išleidimo datą. Anot oficialios jos svetainės, „Atlantic“ įrašų kompanijos išleidžiamas darbas parduotuves pasieks gegužės 7-ąją dieną, o jame bus galima rasti tokias kviestines žvaigždes, kaip „LFO“ narį Mark‘ą Bell‘ą, būgnininką Chris‘ą Corsano („Sonic Youth“, „Six Organs Of Admittance“) bei Kinijos muzikantę Min Xiao-Fen. Ji taip pat į pagalbą pasitelkė visą dešimties narių, moterų, varinių pučiamųjų instrumentų trupę, surinktą iš jos gimtosios šalies Islandijos.

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, prie jos naujojo darbo prisidės ir kitos garsenybės – Timbaland‘as, Antony Hegarty iš „Antony and the Johnsons“ bei „Lightning Bolt“ atstovas Brian‘as Chippendale‘as.

Šis albumas seks po 2004-ųjų dainininkės disko „Medulla“, kuris pasižymėjo tuo, kad instrumentais buvo naudojami tik žmonių balsai.

Björk, jau yra paskelbta, ketina dalyvauti kelete muzikinių šių metų festivalių, tarp kurių liepos 5-osios dienos Roskilde festivalis Danijoje, birželio 22-oji diena Didžiosios Britanijos Glastonbury muzikos šventė, bei „Coachella“ Jungtinėse Valstijose.


   

Facebook comments