Geltona: po maratono - dvasinis poilsis

Dainininkė Geltona prisipažino, kad “Radiocentro” ir Eurovizijos pasirengimo ir dalyvavimo maratonas ją išvargino ne tiek fiziškai, kiek dvasiškai.

“Labai noriu padėkoti visiems gerbėjams, kurie mane palaikė abiejų renginių metu. Ypač dėkui tiems, kurie buvo su manimi ne tik tada, kai skyniau laurus, bet ir nesėkmingomis dienomis. Jūsų palaikymas man reiškia ypač daug”, - sakė dainininkė.

Po Eurovizijos konkurso Geltona kelias dienas skyrė dvasiniam apsivalymui: meditacijai ir jogai. “Labai naudinga tiesiog atsisėsti, užsimerkti ir ramiai pažvelgti į savo vidų. Išvalyti sielą nuo šiukšlių, kuriuos kaupiasi, kai esi susierzinęs”, - sakė dainininkė.

Ji prisipažino, kad atokvėpis jau išėjo į naudą. “Sustiprėjo noras dirbti įrašų studijoje. Manau, kad iki vasaros įrašysiu kelias naujas dainas ir vieną jų pateiksiu radijo stotims. Dabar eteryje skambanti daina “Mano laivai” yra paskutinis albumo “Bundanti saulė” singlas, bet tai dar nereiškia, kad šį albumą jau dedu į stalčių. Su koncertine “Bundančios saulės” programa planuoju nemažai koncertuoti. Šiuo metu repetuoju ką tik programą papildžiusią dainą “Mano laivai”, - pasakojo Geltona.


   

Facebook comments