„Gerai Gerai & Miss Sheep“ savo muzikinę kelionę po Lietuvą baigs Kaune

„Varom į turą! Nevalia sėdėti užsidarius studijoje – privalu ieškoti įkvėpimo svečiuose pas gerbėjus. Be to, vis dar tęsiam atsisveikinimą su pirmojo savo albumo „Own religion“ kūriniais. Neveltui ir šią kelionę per Lietuvą pavadinom „Losing OWN RELIGION tour““, - prieš gerą mėnesį pareiškė „Gerai Gerai & Miss Sheep“.

Kaip taręs, taip padaręs ir per tą laiką aplankęs Panevėžį, Klaipėdą, Marijampolę bei puikiai sau pažįstamą Vilnių, duetas baigia savo muzikinę kelionę ne kur kitur, o Kauno „Gargare“.
Jau šį šeštadienį, gegužės 12 d. „Gerai Gerai & Miss Sheep“ taukštelės beveik dviejų valandų šokinę programą ilgai jų laukusiems kauniečiams.

„Mes labai dėkojame visiems, kurie mus palaikė ir vis dar palaiko šiame sudėtingame kūrybiniame kelyje. Ačiū už patirtis, plojimus ir pažadėtą ištikimybę. Mums tai labai svarbu – nė neįsivaizduojate kaip“, - prieš išvykdami į Kauną sako elektroninės muzikos duetas.
Beje, baigiantis pavasariniam „Gerai Gerai & Miss Sheep“ turui, verta priminti, kad 2008-aisiais, visai netyčia, susitikęs duetas šiandien jau nesuskaičiuoja visų savo koncertų – jiems svarbūs ir pasirodymai prieš MOBY, „Gus Gus“ ar „Morcheeba“ vokalistės Skye koncertus, ir inovacijų kupinas šou, kurį duetas surengė menų fabrike „Loftas“, ir išvykos į mažesnius Lietuvos miestus, kuriuose, kaip patys sako, grojasi kur kas šilčiau nei pramogų išlepintame sostinės Senamiestyje.

Kaip brangų įrodymą, kad dirbo nuoširdžiai ir kryptingai, duetas prie krūtinės spaudžia šiųmečių M.A.M.A apdovanojimų statulėlę. Šią „Gerai Gerai & Miss Sheep“ atsiėmė kaip geriausi metų debiutantai.

Juokdamiesi, kad debiutantais buvo pirmą ir paskutinį kartą, Gerai Gerai, kurio tikrasis vardas yra Vilius Tamošaitis ir Miss Sheep, kurią oficialiai šaukia Dovile Filmanavičiūte, savo gerbėjus paperka sugebėjimu kurti puikią atmosferą tiek muzikine, tiek emocine prasme. Kaip patys sako, jiedu elgiasi natūraliai ir vis dažniau savo klausytojus priverčia ne tik melancholiškai palinguoti, tačiau ir energingai pakelti rankas į dangų beigi kojas miklinti gyvoje diskotekoje.
„Miss Sheep nemoka būti melancholiška. Ji – uraganas, vadinasi, jai reikia leisti ant scenos linksmintis“, – sako Gerai Gerai, kuriam ant scenos paklūsta ne tik nešiojamas kompiuteris, bet ir trimitas ar nesuskaičiuojama gausybė klavišinių instrumentų.

Šiandien kartu su duetu ant scenos lipa ir ilgus metus su grupe „Inculto“ grojęs būgnininkas Sergej Makidon.

Netikėtai prie komandos prisijungė ir trimatėmis vizualizacijomis gyvų pasirodymų metu rūpinasi nuolat užsienyje naujoves medžiojantis Nulis Vaizdo, kasdien šaukiamas Aliaus Petraškos vardu.

Pasimatykite su „Gerai Gerai & Miss Sheep“ komanda Kaune!


   

Facebook comments