Ghostface užsiims labdaringais projektais su Oprah Winfrey

Wu-Tang Clan narys Ghostface nori parodyti savo dosniąją pusę ir įkurti aukų fondą, kurio pagalba surinkti pinigai būtų panaudoti mokyklos skurdžiai gyvenantiems vaikams statybai viename Afrikos miestų.

"Nuvykęs į Afriką, išvydau vaikus, kuriems reikia pagalbos," pasakojo Ghostface puslapiui AllHipHop.com. "Panorau padaryti kažką jų labui ir tvirtai apsisprendžiau pastatyti mokyklą. Mano sumanymas bus įgyvendintas jau greitai."

Ghost'o vadybininkas Mike'as Caruso pridūrė, kad reperis išreiškė norą fondo vadove paskirti visiems puikiai pažįstamą pokalbių šou "Oprah" vedėją, Oprah Winfrey, kuri jau yra daugybę kartų pasižymėjusi labdaringomis akcijomis visame Afrikos žemyne.

"Manau, daugybė žmonių nepasitiki repo įžymybėmis su pinigais susijusiuose klausimuose, todėl būtų sunku juos įtikinti, kad jų siunčiamos aukos naujai mokyklai pastatyti atsidurs patikimose rankose," sakė Caruso. "Jis mano, kad Oprah Winfrey yra būtent tas žmogus, kuriuo žmonės pasitiki, todėl ji buvo paskirta atidaryti fondą ir jam vadovauti. Šiuo metu mes jau pradėjome kurti planus, kaip pastatyti mokyklą iš būsimų lėšų."

Tuo tarpu Winfrey remia mokyklos statybas Pietų Afrikos Respublikoje, kur milijonai vaikų yra likę benamiai arba našlaičiai dėl ŽIV viruso. Daugiau, nei 11 milijonų vaikų, kuriems dar nėra 15-os, gyvena tame Afrikos regione, kuriame, pagal statistinius duomenis, vaikas yra netekęs bent vieno iš tėvų dėl to pačio ŽIV viruso. Pagal išankstinius paskaičiavimus, per septynerius ateinančius metus tokių vaikų, kurie neteko bent vieno iš tėvų, skaičius turėtų išaugti iki 25 milijonų. Tokių atveju, AIDS apsėstuose rajonuose, kurie apima apytikriai tuziną Afrikos valstybių, nuo 15% iki 25% vaikų liktų našlaičiai.


   

Facebook comments