Giedrės desertas klausytojams - daina „Leisk man atsimerkti“

Visiems gerai žinoma ir populiari Lietuvos atlikėja Giedrė Kilčiauskienė, savo muzikos gerbėjams yra pasiruošusi pristatyti jau penktąją dainą iš albumo „Optinė apgaulė“. Radijo stočių eteryje iki šiol sukasi anksčiau debiutavę muzikantės kūriniai: „Spalvota migla“, „Oras ir vanduo“, „Žemė slydo po kojom“, bei „Paskutinis kartas“. Kaip tikina Giedrė, atėjo laikas pateikti dar vieną melodingą kūrinį – „Leisk man atsimerkti“.

„Pristatoma daina – pirmoji mano sukurta soliniam albumui. Buvo 2010-ųjų ruduo. Kai dabar pagalvoju, ruduo – niekuo nesiskiriantis nuo 2013-ųjų. Toks laikas, kuomet akla nuo rūko meilė ašarom pratrūksta ir nieko negali padaryti, tik laukti gruodžio su savo blizgančiais skambaliukais“, – romantiškomis mintimis pokalbį pradeda atlikėja. Giedrė tikina, kad džiaugiasi galimybe visus liūdnus ir džiaugsmingus išgyvenimus sukelti į dainas. Šis kūrinys – ne išimtis, nes, rodos, viską ką sukūrusi Giedrė yra perleidusi per save.

Kalbant apie „Leisk man atsimerkti“ kūrinio skambesius, atlikėja pamini, kad: „Su muzikantais, padėjusiais man įrašyti šią dainą, juokaujame, kad tai mergaitiškas “drum ‘n bass”. Lengva, nostalgiška daina, kurios tekstas neturi daugprasmybių, todėl ir sunku kažką pasakoti apie žodžius. Tikiuosi, kad daina „Leisk man atsimerkti“ suras nemažai klausytojų, kaip ir kitos mano dainos, o klausytojai dainoje atras dalelę savęs“.   

Facebook comments